Відпочинок для дорослих і не тільки. Факти про Паттайю

Свіжий вітер, що дме з південного заходу на початку сезону дощів – саме так перекладається назва тайського міста Паттайя… Патайя, Паттая, Паттайа, Пхаттайя чи навіть Таппайя, адже раніше курорт називався саме так. Чіткого правила написання топоніму немає. Єдине, що важливо пам’ятати, наголос ставиться на останній склад – ПаттайЯ.


До 1960-х років Паттайя була маленьким рибальським селом, допоки сюди не приїхали чотири вантажівки з американськими військовими. Янкі тут заснувави свою базу, і село перетворилося на місто, а місто – на відомий курорт.

Але слід зауважити, що зараз на вулицях частіше зустрінете росіян та китайців, ніж американців.

Паттайя знаходиться на узбережжі Сіамської затоки. Воно захищене від штормів та цунамі. Але в місті немає хороших пляжів. Купатися та засмагати краще на острові Ко Лан, до якого ходить паром.

Але чомусь туристи з пострадянських країн сюди завзято летять на сімейний відпочинок. При тому, що більшість іноземців їде цілеспрямовано за нічними розвагами.

До речі, в Паттайї є місця, де компактно проживають російськомовні. Назви магазинів чи ресторанів типу «Магадан» чи «У Вована» – не рідкість.

Читати також: У В’єтнамі теж їдять змій

Але, щоб випити крови змії чи з’їсти її серце, вам все ж таки прийдеться пошукати заклади з більш екзотичним меню.

Правлячий король Рама IX називає Паттайю «чорною плямою на репутації Таїланду». Саме з метою вселенського осуду, його портрет увінчує початок найрозпуснішої вулиці міста Walking street.
Але попереджаємо, через надмірну популярність вулиці, тут високі ціни. Якщо ви полетіли до Таїланду за нічними розвагами, їх знайти можна на вулиці Soi 6 чи на вуличках близ торгівельного центру Central Festival.

В театрах  Tiffany та  Alcazar проходять популярні шоу трансвеститів.

Якщо заблукаєте, то пам’ятайте, у провулку Boyztown надають свої послуги особи чоловічої статі.

В Паттайї можна зазирнути в пляшку. І в прямому сенсі – тут діє єдиний в світі музей, присвячений мистецтву виготовлення пляшок, і в переносному – на курорті близько 1000 пивних.
В пабах є шоти та лонги, але не дрінки, а тайми. Вони пропонують дівчину на шот-тайм для єдиноразової втіхи чи лонг-тайм – для більш тривало ефекту.

Читати також: Домінікана. Тут теж буває весело

Масаж у Паттайї – окрема тема. Якщо вам справді потрібно розслабити м’язи, обирайте місця, де працюють дебелі жіночки у віці чи чоловіки. Бо салони з молодими дівчатами не вирізняються якісними масажними послугами, за те пропонують послуги іншого характеру.

На цьому завершуємо тему для дорослих. Можете відкрити дітям очі.

Через Паттайю проходить найдовша вулиця Азії – Сукхумвит-роуд, її довжина 488,4 км. По роуд регулярно ходять автобуси, які дозволять безперешкодно дістатися до Бангкока чи інших популярних міст Таїланду.

За бажанням можна замовити екскурсію до гігантського храмового комплексу Ангкор-Ват, що в Камбоджі.

Також Паттайя – сприятливе місце для дайверів. В 30 хвилинах від берега знаходиться багато островів, рифів та затонулих суден, серед яких «Хардіп» часів Другої Світової війни.

Тож, з якою метою ви б не летіли, в Паттайї враження вам забезпечені.

Йдіть до нас за відпочинком
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська, 37/14, оф. 203-204

Пишіть
(099) 276 42 81 (telegram, viber, whatsApp)
Дзвоніть
(044) 227 45 91
(097) 941 24 48
odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Please follow and like us:

Вам також варто прочитати