Віруси в аеропортах: як вберігтися

Шанси підхопити інфекцію в аеропорту або під час авіаперельоту надзвичайно високі. Ми розповімо, яких небезпечних місць варто уникати туристу, щоб нічого не підчепити під час подорожі. 

Звичайно, віруси і бактерії живуть всюди. Але є особливо небезпечні місця, так звані вірусні зони, де ймовірність підхопити заразу надзвичайно висока. Наприклад, вірус грипу, який потрапив на поверхню будь-якого предмета, може залишатися на ній до 48 годин. Вірусними зонами є дверні ручки в туалетах, підлокітники крісел, поручні і вітрини. Але найбільший розсадник зарази – це пластикові контейнери, в які туристи складають свої речі на огляді. У ці коробки складаються речі всіх пасажирів, і мало хто замислюється, як часто ці контейнери миються і дезінфікуються. Ми радимо мандрівникам користуватися дезинфікуючим засобом для рук. Не торкайтеся обличчя руками, поки не помиєте їх ретельно з милом, або поки не продезинфікуєте.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись