VISA ЗАПУСТИЛА СЕРВІС ПРІОРІТЕТНОЇ ПОСАДКИ

Американська компанія Visa Inc. запустила сервіс пріоритетної посадки FastLine для клієнтів преміальних карток Visa в терміналі D міжнародного аеропорту Бориспіль.Читайте також: В АМСТЕРДАМІ ВВЕДУТЬ «ПОДАТОК НА ЛІЖКО»

Новий сервіс передбачає окрему стійку №48 для реєстрації на рейс і реєстрації багажу, пріоритетне проходження Security Check і пріоритетне проходження паспортного контролю під час вильоту і прильоту.

“Власники карток Visa Signature зможуть скористатися привілеями FastLine до 10 разів на рік, а власники Visa Infinite – без обмежень. До 31 серпня 2019 для власників карт Visa Signature і Visa Infinite зазначені привілеї будуть доступні без додаткових умов, – відзначили в компанії. – Ми вважаємо, що сервіс FastLine стане дуже корисною перевагою для українців, які часто подорожують. Запит на такі послуги, як пріоритетна посадка і доступ для бізнес-залів, дуже високий, ці сервіси користуються попитом серед власників карток “.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись