Вперше за кордон: як вибрати місце відпочинку

Пляжний відпочинок

Відпочинок на піщаному березі моря, мабуть, улюблене проведення часу в дні довгоочікуваної відпустки для більшості українців. Якщо до відпустки немає ніяких особливих запитів, а хочеться просто поніжитися в теплі, полежати під пальмами, купатися в чистому морі і засмагати, то вас чекають в Туреччині, Єгипті, Марокко, Тунісі, Болгарії (бюджетні варіанти відпочинку) або в ОАЕ , Іспанії, Італії, Португалії та інших прибережних країнах і на островах.

Вимоги до пляжного відпочинку зазвичай мінімальні і визначаються одним словом: комфорт. Вибір наданих варіантів настільки великий, що знайти тур за смаком можна завжди. Для відпочинку з маленькими дітьми досвідчені менеджери порадять готелі з хорошою дитячої інфраструктурою (спеціальне дитяче харчування, дитячі басейни та ігрові майданчики, невеликі аквапарки). Для розважального відпочинку можна вибрати готель в якомусь відомому молодіжному місті, де життя кипить не тільки вдень на пляжі, але і вночі в барах і на дискотеках. Поважні сімейні пари зазвичай вибирають більш респектабельні курорти.

Екскурсійні тури

Спеціально для тих, хто з дитинства мріяв побувати в місцях, де розвивалися події давньогрецьких міфів і лицарських романів, винайшли екскурсійні тури. Основні стежки і маршрути давно прокладені досвідченими туроператорами: вам залишилося тільки зробити вибір. А він дійсно великий. Це і вже згадані поїздки в Грецію, і подорожі по замках Луари у Франції, і екскурсійні тури по класичній Італії. Не менш цікавим може бути відпочинок в Чехії, Іспанії та Скандинавії, якщо програма відпочинку насичена різноманітними екскурсіями.

Найдешевший вид екскурсійного відпочинку – автобусні тури. Однак перед тим, як заплатити гроші за таку подорож, подумайте, чи готові ви проводити довгі години в кріслі автобуса. Якщо здоров’я дозволяє, то подивитися чи не всю Європу через вікно автобуса – приємно і цікаво.

Екскурсійні тури підходять туристам різного віку, в тому числі і зовсім маленьким мандрівникам. Батькам головне вибрати такі місця, де їх дітям буде цікаво. До того ж екскурсійні поїздки по Франції або Іспанії можна поєднати з розважальним відпочинком в парках атракціонів і пригод, яких в цих країнах дійсно багато.

Комбіновані тури

Якщо ви хочете і на пляжі полежати, і на екскурсії з’їздити, то бронюйте комбінований тур. Багато країн з хорошими пляжами готові запропонувати туристам різноманітні екскурсії по своїм історичним, культурним та природничим пам’яткам.

Для тих, хто цікавиться історією, варто звернути увагу на Грецію, Мальту, Іспанію. В Єгипті відомі піраміди від пляжних курортів розташовані досить далеко, але мало хто упускає унікальну можливість особисто відвідати Долину Царів і сфотографуватися на тлі Сфінкса. Пляжний відпочинок з шикарною природою можна поєднувати в Хорватії, в Чорногорії, в Карибському басейні.

Екзотичний відпочинок

Незабутній, елітний, казковий і ще безліч інших чудових епітетів можна підібрати до відпочинку в тих країнах, які прийнято називати екзотичним напрямком. Екзотичні країни – це завжди трохи більше, ніж просто море, трохи більше, ніж просто пляжі, трохи більше, ніж просто унікальні природні та культурні пам’ятки. Відпочинок в екзотичних країнах завжди захоплює дух, запам’ятовується чи не на все життя і … сильно вдаряє по гаманцю.

Що ж прийнято вважати екзотикою? Наприклад, красиві курорти на Балі і Шрі-Ланці. Або відпочинок в буддійських монастирях Непалу. Або загадкові печери островів Карибського басейну. Екзотичні країни – це те, що ми бачимо в найяскравіших рекламних проспектах, що створюють ілюзію райського життя на землі. І якщо правильно організувати свій відпочинок, цю ілюзію цілком можна втілити в життя – хоча б під час відпочинку.

Краса і здоров’я

Нарешті, ще один вид відпочинку – оздоровчий. Дихати свіжим повітрям, грітися в променях сонця і купатися в цілющих водах морів і океанів можна самостійно, а можна під наглядом лікарів. Масажі, обгортання, ванни та інші spa-процедури для багатьох міських жителів, змучених брудним повітрям і щоденною біганиною, є найкращим способом відпочити і відновити сили.

Spa-курорти зараз є найбільш розвинутим видом відпочинку в багатьох країнах світу. Помилково вважати, що spa-послуги надаються лише в шикарних готелях на морських узбережжях. Не менш відомі spa-курорти в високогір’ях і на берегах найчистіших озер в альпійських селах.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись