Як доїхать до аеропорту “Бориспіль”

“Бориспіль” – найбільший аеропорт України. У зв’язку з великою популярністю “Борисполя” сьогодні з’являються нові способи доїхати до нього з Києва. Просто автобуса або таксі вже мало.  Є різні способи дістатися до аеропорту і назад – все залежить від того, скільки часу і грошей пасажир готовий витратити.

Таксі “з узбіччя”

Плюси цього варіанту в тому, що вам не доведеться турбуватися про завчасне замовленні таксі. А в разі затримки рейсу з вас не зажадають грошей за простій машини. Однак якщо ловити шофера на місці, то це буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж машина на замовлення. Так, вартість таксі  коливається від 400 гривень, залежно від того, з якого району Києва вам треба доїхати в аеропорт. В середньому дорога займає близько години – але, знову-таки, залежить від місця призначення і заторів в місті.

Такси за викликом

Найпростіший і надійний спосіб. Ви заздалегідь замовляєте машину. Вона прибуває в потрібне місце і в потрібний час. І цей варіант буде коштувати дешевше, ніж попередній. Якщо замовити авто в службі таксі, це буде коштувати від 250 гривень. Наприклад, на таксі з центру столиці вас довезуть до аеропорту за 290 гривень, з Борщагівки – за 350 гривень, з Лівого берега – за 250.

При замовленні машини потрібно враховувати “пікові коефіцієнти”: вартість поїздки може змінюватися в залежності від завантаженості доріг Києва.

Шаттл-таксі

Ви замовляєте мікроавтобус, вказуючи бажаний час прибуття в “Бориспіль”. Потім за вами під парадне приїжджає мінівен і везе вас в аеропорт. Якщо по дорозі в цей час є ще замовлення (саме в цей час і саме по дорозі), то він зупиняється на пару хвилин, щоб посадити інших пасажирів.В середньому дорога займає годину, максимум – півтора (залежить від заторів на дорогах).У шаттл-таксі пасажирів везуть до аеропорту на мінівенах. Незалежно від того, з якої точки Києва ви їдете, сума з людини залишається одна і та ж – 139 гривень.

Чим більше пасажирів набереться в салон мінівена, тим дешевше обійдеться поїздка для кожного. Так, якщо буде їхати дві людини, то вам треба буде заплатити не 139 гривень, а 149 за двох. Якщо 4 людини – від 419 до 519 гривень за всіх. Серед плюсів – можливість підключитися в салоні машини до безкоштовного WI-FI, а також при необхідності замовити дитяче крісло (заздалегідь попередивши про необхідність в ньому). 

Автобус від ж / д вокзалу

Від Південного ж/д вокзалу ходить спеціальний автобус до “Борисполя” під назвою “SkyBus”. Його перевага – вартість. В сторону аеропорту він починає курсувати з 6 ранку до 22:00 з інтервалом в 15 хвилин, після 22:00 до 06:00 автобус ходить кожні 45 хвилин. Ціна квитка туди (до аеропорту) – 80 гривень, назад – стільки ж. За словами співробітників компанії SkyBus, дорога в аеропрот займає 50 хвилин. Однак, якщо враховувати київські пзаториобки, зрозуміло, що дорога затягнеться не менш, ніж на годину. Купити квиток ви можете на місці у водія або забронювати місце в автобусі заздалегідь, на сайті, через спеціальну форму.

Маршрутки 

Варіант дуже економний. Підійде тим, хто вирушає в “Бориспіль” без нічого. Від метро “Лівобережна” їздить маршрутка №316 в місто Бориспіль кожні 10 хвилин. Для того щоб потрапити в аеропорт, в Борисполі вам треба вийти на зупинці Ленінградська і пересісти на автобус №2. Ціна питання – 23 гривні. Також курсує автобус від станції “Харківська”. Він зупиняється під мостом біля метро. Їздить з інтервалом раз в 30 хвилин. Вартість квитка – 50 гривень. Дорога триває приблизно півгодини.

Експрес від вокзалу «Київ-Пасажирський»

Нещодавно було запущено експрес від вокзалу «Київ-Пасажирський» до термінала D Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Час у дорозі на Kyiv Boryspil Express від Центрального залізничного вокзалу до аеропорту «Бориспіль» – приблизно 35 хвилин. І без заторів!  У години пік потяги курсуватимуть кожні 30 хвилин. Придбати квиток можна безпосередньо на вокзалі в електронному терміналі за допомогою банківської картки.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись