Як круто провести час в Парижі і не витратити багато грошей

1. Перша неділя кожного місяця в музеях безкоштовний прохід.

Це дуже крута можливість, але вона має і зворотній бік: безліч людей в залах музеїв. Але ж є ще й «Ніч в музеї», вона проходить зазвичай в травні.

2. Зекономте в музеї д’Орсе.

Квиток в цей музей коштує дешевше після 16.30 (працює музей до 21), крім четверга. Також можна отримати безкоштовний квиток в першу неділю кожного місяця.

3. Відвідайте Лувр безкоштовно.

Це можна зробити в першу неділю кожного місяця з жовтня по березень. Якщо ж вам довелося бути там в інший день, заходьте в Лувр через Carrousel du Louvre, ви уникнете черг в касу. Другий спосіб уникнути черги – використовувати Paris Museum Pass.

4. Використовуйте Paris Museum Pass.

Ви окупите цей квиток, якщо будете активно відвідувати визначні пам’ятки. Квиток дозволяє безкоштовно відвідати 60 музеїв.

5. Не беріть таксі в аеропорту.

Їдьте на громадському транспорті. У вас є опції: поїзд RER B і автобус Roissybus. Кінцева зупинка автобуса в районі Opera, поїзд робить кілька зупинок на різних вокзалах, де можна зробити пересадку на метро. Квиток на поїзд коштує 9,5 євро, на автобус 10 євро. Остання «секретна» опція – AIR FRANCE відправляє автобус до Східного вокзалу та вокзалу Монпарнас, де можна пересісти на метро, квиток коштує 7,50 євро.

6. І взагалі не беріть таксі.

Підземка в Парижі цілком зручна, а таксі коштує дорого і часто потрапляє в пробки.

7.Купуйте відразу 10 квитків на метро, автобус.

Кожен квиток коштує 1,70 євро, купуючи cartnet – 10 квитків, ви економите 3,30 євро на 10 поїздках.

8. Беріть в Парижі напрокат велосипед.

Velib – паризька програма велосипедизації, дозволяє взяти велосипед на день за 1,7 євро або на тиждень за 8 євро. 

9. Не платіть за вхід.

У Парижі багато безкоштовних пам’яток: Musée d’Art Moderne, Maison de Balzac, Maison de Victor Hugo, Père Lachaise, квартал Belleville, майже всі церкви, парки, як Jardin du Luxembourg і Promenade Plantee. У Парижі ви знайдете безліч місць, в які можна зайти безкоштовно. У собор Notre Dam можна потрапити безкоштовно в неділю, близько полудня, коли там йде служба.

10. Пам’ятайте, вода безкоштовно.

У Парижі з-під крана тече питна вода, її можна пити без побоювання і з задоволенням. У ресторані її подають в графині безкоштовно. Звичайно, подадуть і за гроші, бутильовану. Вимагайте просту воду, не в пляшках.

11. Беріть комплексні обіди.

Всі ресторани в обідній час пропонують комплексні обіди з двох-трьох страв, їх вартість значно нижче меню, від 10 до 20 євро за весь комплекс.

12. Купуйте їжу на ринку.

Париж – місто відкритих продуктових ринків, їх тут близько 80, вони всюди. Якщо ви хочете зберегти пристойні гроші, захопіть з ринку шматоксиру, гарного вина, багет, ще що-небудь смачненького і вирушайте в парк на пікнік.

13. Заходьте в магазин.

Там ви знайдете всі необхідні продукти, а також і вже готові страви. Якщо ви живете в квартирі або апартаментах, залишиться лише розігріти куплений суп.

14. Веселіться на безкоштовних фестивалях.

Все літо в Парижі йдуть безкоштовні заходи, як Paris Jazz Festival і Cinema an Plein Air.

15. Використовуйте безкоштовний WI-FI.

У Парижі радість всім залежним від соціальних мереж, не обов’язково йти за чашкою кави в ресторан, щоб отримати дозу інтернету. Майже у всіх парках, музеях, бібліотеках та інших громадських місцях є безкоштовний доступ. Просто натискайте на WI-FI ORANGE, заповнюйте просту форму і вуаля!

16. Наповнюйте пластикову пляшку водою безкоштовно в одному з 800 питних фонтанів міста.

17. Займайте столик в ресторані в глибинці.

Вартість рахунку в деяких ресторанах відрізняється. Рахунок під навісом один, всередині – інший. Чим ближче ви сидите до тротуару, тим вищим рахунок може бути.

18. Намагайтеся утриматися від дорогих покупок.

В останні кілька років податки злетіли до небес, і Париж демонструє чемпіонські ціни на все. Якщо дуже не під силу, йдіть на блошиний ринок Porte de Vanves, на відміну від Porte de Clignancourt, який добре відомий туристами, ціни на нього нижче і знахідки приємніше. 

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись