Як обрати каюту на лайнері

Розташування каюти на лайнері

Від розташування каюти залежить дуже багато. Уважно звіряйтеся з планами палуб перед покупкою круїзу. Дивіться, які приміщення лайнера розташовані по сусідству, а також під обраною каютою і над нею. Якщо вам важливий вид з балкону – обов’язково знайдіть свою каюту на фотографіях екстер’єру лайнера, щоб уникнути сюрпризів. Традиційно, круїзні компанії оцінюють каюти тим дорожче, чим вище вони розташовані. Це пов’язано з тим, що з верхніх палуб кращі види і вони ближче до основних центрів тяжіння пасажирів: буфету і басейна. Але більш висока вартість каюти – це ще не гарантія відсутності проблем

Шум в каюті

Центральний басейн – це найгучніше місце на лайнері, саме тут зазвичай найбільше скупчення людей. Тож, якщо ви не хочете прокидатися вранці від звуку ранніх прижків в воду або засинати під звуки вечірки, не купуйте каюти під палубою з басейном. Незважаючи на те, що в плані логістики вони найкращі – вийшов з каюти, і можна швидко потрапити в гущу розваг.  З тієї ж причини утримайтеся від кают поруч з барами, пральнями. Краща в плані тиші каюта, це та, у якої знизу, зверху і з боків житлові каюти. Також проблеми зі спокійним сном можуть бути в каютах, розташованих низько на носі і кормі лайнера, через близькість машинного відділення або носових пристроїв.

Відстань до ліфта

Вибирайте каюти недалеко від ліфтів, нічого приємного в блуканні по житловим коридорам лайнера немає. Шум від них в каюті не чутний, а часу і сил ліфти економлять пристойно. Деякі вибирають каюти так, щоб бути поруч з конкретними зонами лайнера. Наприклад, недалеко від басейну або внизу, ближче до барів і ресторів.

З якої сторони лайнера краще брати каюту?

Для більшості випадків тут немає принципової різниці. Деяким подобається коли під час зупинки лайнера балкон дивиться на місто, але тут ніяк не вгадаєш, яким боком корабель пришвартується. Це може мати значення під час руху. У Європі, наприклад, кораблі вкрай рідко відходять далеко від берегової зони (не рахуючи днів в морі), тому спостерігати берег можна досить часто.  Також сторона може бути важлива, якщо ви збираєтеся палити на балконі. У деяких компаній паління на балконах дозволено тільки з ооднго боку. Уточнюйте правила для курців.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись