Як правильно обрати турагента?

В ЗМІ ледве не кожен тиждень з’являється інформація про банкрутства турагентів, невильоти чартерів, бунти невдоволених туристів в аеропортах, судові позови про відшкодування збитків тощо. Ці події особливо концентровані влітку, в період масових відпусток.
Як убезпечити себе від подібних неприємностей? Пояснюємо.

Туристичний бізнес в Україні влаштований таким чином – тури формують туроператори, продають їх – турагентства. Операторів існує кілька сотень. Агентств – до 10 тисяч.
Щоб обрати тур, ми радимо першочергово продивитися їх у пошуковій системі. На головній сторінці нашого сайту ця система закріплена. Там само ви знайдете і посилання на Booking. Можете самі перевірити готелі чи спитати у нас.

Введіть дати, побажання, включіть всі фільтри, вид транспорту (обов`язково). Таким чином ви зможете зорієнтуватися по ціні.

Якщо турагент встановлює більшу, або меншу вартість, слід замислитися.
Турфірми заробляють на комісії від продажів, тобто клієнт за послуги нічого не має доплачувати. Якщо ж ви бачите «знижку», це означає, що агент заробляє мінімум з туру, відповідно і мало переймається за репутацію. Надає менше послуг.

Читати також: Що можна/не можна брати в ручну поклажу

Ми зі своїми туристами на зв’язку 24 години, і це – головна ознака хорошого агента.
Коли ви вже обрали країну для подорожі, зв`яжіться з турагентом. Перевірте перед тим його сайт, соціальні мережі, скільки років він на ринку. Ми, наприклад, намагаємося завжди вказувати, що працюємо вже 8 років. Ділимося в соцмережах відгуками та світлинами клієнтів, знімаємо відео поради.

За ці роки Одісей навчився перевіряти туроператорів та партнерів. Раніше були, звичайно, і неприємні ситуації: переноси дат вильотів чи відміна турів. На жаль, не все залежить від нас. У партнерів бувають форс-мажори. Але наша компанія оперативно підбирає інші варіанти та нівелює проблему. Тож, всі залишаються задоволені.

Виважено приймайте рішення, коли обираєте, хто для вас організує відпочинок. Не завжди той агент, який пропонує знижку та сидить в сусідньому будинку, кращий.
Подорожуйте безпечно.

odisseus2012@gmail.com
https://www.facebook.com/odisejua/
https://www.instagram.com/smart_turagent/
https://t.me/smart_turagent

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись