Як самому зробити тур

авторські тури

Мрієте багато подорожувати? Можете скористатися послугами турагенцій, але буває так, що пропонований готовий пакетний тур не зовсім підходить. Тому, щоб поїхати-полетіти саме туди, куди б хотілося, щоб піти-побачити саме те, про що давно мріяли і взагалі, щоб максимально підлаштувати подорож під власні бажання і можливості, складайте тури самостійно.

авторські тури

Як це зробити, розкажемо у даній статті.

  1. Плануйте зарання

Почніть підготовку до подорожі за кілька місяців. Та ви точно нічого не забудете. Та й бронювання квитків і житла зарання буде коштувати дешевше. Головне, щоб сам процес планування подорожі був в задоволення. Тоді все пройде чудово.

  1. Бюджет

Визначіть, який бюджет закладаєте на подорож. Врахуйте при цьому, що від величини бюджету залежить рівень вашого комфорту.  Подумайте, яку суму готові викласти за квитки, житло, у скільки обійдеться день мандрівки. Не забувайте – щоб побачити визначні місця, треба придбати вхідний квиток. Закладіть ці витрати також при формуванні бюджету.

  1. Напрямок

Оберіть країну, в якій мрієте побувати. Якщо ви ще не подорожували самостійно, почніть з малого. Не варто розробляти складні маршрути і старатися відвідати декілька країн відразу і побачити всі культурні та визначні місця.

  1. Маршрут

самостійні тури

Назбирайте чимбільше інформації про країну, в яку направляєтеся., ознайомтеся з місцевими правилами та традиціями. Попередньо складіть маршрут тими місцями, які хотіли би побачити. Пошукайте безкоштовні екскурсії. Вони є практично в усіх великих містах. Вивчіть місцеву транспортну систему. Подумайте, як будете добиратися від аеропорту до готелю і якими засобами будете переміщатися по самому місту.

  1. Віза

Обов’язково треба дізнатися, чи потрібна віза в ту країну, яку ви обрали для подорожі. На різних інтернет сайтах є багато інформації по цьому питанню. Якщо віза потрібна, є декілька способів її отримати: в посольстві, що знаходиться в Україні; в посольстві іншої країни (це якщо маєте багато часу і плануєте відвідати декілька країн); по прибуттю в аеропорту купуєте візу; звернутися в турагенство.

  1. Документи

Подбайте про закордонний паспорт, страхування, візу. Якщо плануєте подорожувати з неповнолітньою дитиною, обов’язково потрібне нотаріально завірене доручення на виїзд дитини за кордон від того з батьків дитини, хто лишається вдома. Врахуйте, що виготовлення і збір документів може зайняти 2-3 тижні, а то й більше. Тому розраховуйте час правильно.

  1. Готівка чи картка

авторський тур

Готівка в сучасному світі є не дуже зручним засобом розрахунку. Тим більше, що вам прийдеться обмінювати національну валюту на місцеву. Звісно, готівку теж треба мати завжди в гаманці, але вона знадобиться тільки там, де неможливо буде розрахуватися карткою. Картки системи Visa і MasterCard приймаються у всьому світі. Тому ніяких проблем з розрахунками не повинно виникнути.

       8. Авіаквитки

Зазвичай витрати на авіаквитки складають левину долю витрат. Щоб максимально зекономити на цьому пункті, бронюйте квитки як мінімум за місяць до поїздки. Досвідчені туристи купують квитки за 3-6 місяців до вильоту. Квитки можна купити прямо на сайті авіакомпаній. Порівняйте ціни на різні дати. Різниця може бути суттєвою.

        9. Житло

Бронювати апартаменти через інтернет чи на місці по приїзду, вирішувати вам. Але все ж зручніше і спокійніше буде, якщо ви зробите це зарання. Найкращою платформою для вибору і бронювання житла є booking.com.

       10. Речі

самостійні тури

Беріть саме необхідне. Врахуйте, що свій багаж вам треба буде завжди переносити і перевозити самим. Деякі лоукостери вводять обмеження на вагу багажу або й взагалі враховують у вартість квитка тільки ручну поклажу. За багаж треба буде доплачувати. Враховуйте всі моменти, щоб потім не було неприємних несподіванок і зайвих витрат.

Отже, маршрут складений, документи готові, квитки є і речі зібрані. Не забудьте взяти з собою гарний настрій і позитивне мислення. Тоді подорож буде вдалою.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись