Як везти в літаку кота чи собаку

Кот или собака в самолете

Авіаперевезення домашніх тваринце не те завдання, яке можна вирішити за декілька годин. Якщо ви зібралися взяти свого улюбленця у відпустку або в ділову поїздку, враховуйте, що цим питанням потрібно буде зайнятися за місяць до дати вильоту або навіть раніше. Розповідаємо, що і в якому порядку потрібно зробити для перевезення в літаку кота або собаки.

Собака в самолете

Дізнаємося умови ввезення тварин в країну прибуття
Зберіть всю необхідну інформацію ще до того, як купуватимете авіаквитки. Перш за все, з’ясуйте, які документи потрібні для повітряних подорожей з чотирилапими друзями.
Для подорожей територією Євросоюзу ваш вихованець повинен мати Міжнародний ветеринарний паспорт з даними про нього самого, про власника і списком вакцинацій. Під шкіру тварини повинен бути заздалегідь імплантований чіп.
Практично в будьякому пункті призначення представники санітарних або карантинних служб перевірять, коли тварина була щеплена від сказу. Тут є два важливі моменти. Поперше, в різних державах діють різні вимоги до термінів вакцинаціїнаприклад, при в’їзді на Мальту щеплення від сказу потрібно зробити не пізніше, ніж за 30 днів до дати перетину кордону, в Португаліїза 21 день, в Італіїза 20, в Німеччиніза 15. Подруге, вакцинувати собаку чи кішку потрібно тільки після того, як їй вживили чіп. Інакше це доведеться робити повторно.
При в’їзді на Мальту, у Фінляндію, Ірландію та Велику Британію тварині потрібно додатково пройти антигельмінтний курс не пізніше ніж за 24 години до моменту прибуття на кордон.
Особливо уважно потрібно вивчати правила авіаперевезень тварин власникам собак бійцівських порід, а також псів, які традиційно вважаються небезпечнимиротвейлерів, аргентинських догів та ін. У багатьох країнах світу в’їзд з такими собаками, а також з їх метисами і гібридами, заборонений.

Ротвейлер

Купуємо авіаквитки і оплачуємо авіаперевезення тварин
Перед тим, як робити замовлення і оплачувати проїзні документи, зв’яжіться зі службою підтримки авіакомпанії або агентства з продажу квитків і уточніть, чи можливе перевезення тварини на обраному вами рейсі. У авіаперевізника можуть діяти ті чи інші обмеження. Багато компаній, наприклад, не дозволяють одночасно перевозити в салоні літака кішку і собаку.
Якщо авіакомпанія підтвердила, що готова брати на борт вас обох, бронюйте квитки і відразу, не відкладаючи, оформляйте послугу авіаперевезення тварини. Оплатити послугу перевезення потрібно не пізніше, ніж за 2472 години до вильоту, в залежності від вимог вашої авіакомпанії.

Кот в самолете

Способи перевезення тварин в літаку
Перевозити котів і собак в літаку дозволено в спеціальних контейнерах або переносках.
Тварини масою до 58 кг можуть подорожувати з вами в салоні літака. Окреме крісло для них не знадобиться, але оплачувати цю послугу все одно потрібно.
Під час польоту контейнер може стояти під вашим кріслом або у вас на колінах. А ось відкривати його не рекомендується, адже ніхто не знає заздалегідь, як поведе себе кішка або собака в умовах стресу. Не виключено, що вам разом зі стюардесами доведеться довго шукати тварину в салоні і витягувати зпід крісел.

Собака в самолете

Тварини, чия вага перевищує салонну норму, подорожують у вантажному відділенні. Перед здачею їх в багаж не забудьте закріпити на тимчасовому будинку свого супутника бірку з номером рейсу, маршрутом, кличкою тварини, вашими ім’ям і номером телефону. Переконайтеся, що дверцята надійно закриті і собака чи кішка не зможе самостійно вибратися назовні.
Якщо пес агресивний, краще про це теж написати на табличці: вантажники будуть готові до того, що собака може почати гавкати і кидатися на стінки, і не впустять її при завантаженні.

Собака в самолете

Для перевезення великих собак краще купувати бокс на колесахце спростить вам пересування в аеропорту. Але перед здачею в багаж колеса потрібно зняти, інакше їх будуть знімати вантажники і в поспіху можуть їх загубити.
Ще один варіант провезення тварин в салоні літакав наморднику, нашийнику і з повідком. Але так подорожувати можуть тільки службові собакиповодирі або тварини, необхідні для емоційної підтримки пасажирів з тими чи іншими захворюваннями або особливими потребами.

Собака в самолете

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись