Як вибрати вдале місце в літаку?

Багато людей вважають за краще сідати в літаку близько до ілюмінатора. Але в польоті важливий не тільки вид з вікна, а ще й банальна зручність. Комфорт під час авіаперельоту залежить від обраного місця в салоні. Якщо летіти доведеться довго, а придбати квиток в перший клас або бізнес-клас немає можливості, варто прислухатися до порад досвідчених мандрівників.Основні правила вибору місця в салоні

Найбезпечніші місця – в хвостовій частині лайнера. Однак вони зазвичай і самі незручні, тому важливо визначитися, що для вас буде пріоритетом в польоті. У хвостовій частині можна без клопоту провести короткий переліт, на малозавантажених рейсах ці крісла в хвості нерідко пустують. Тому плюсів у місць в хвостовій частині літака чимало.

В економ-класі найбільш комфортні для сидіння місця розташовуються відразу за бізнес-класом. А в бізнес-класі – в перших рядах. Саме там найбільше простору для ніг, пасажирам не заважатимуть відкинуті спинки передніх рядів. Плюс до всього на цих місцях пасажири швидше за все отримують при роздачі напої та страви.

Великий простір для ніг чекає туристів в місцях за аварійними виходами. Але є і мінуси – на такі крісла не садять батьків з маленькими дітьми, багаж можна помістити тільки під своє сидіння.

Місця перед аварійними виходами не зовсім представляють незручність через те, що у їх крісел або не відкидаються спинки назад, або мають маленький кут нахилу. З плюсів – можливість першим покинути літак в разі аварії. Зручність місць безпосередньо залежить від типу лайнера. Тому при купівлі авіаквитка потрібно ознайомитися зі схемою розташування крісел в салоні літака. Місця визначаються за шрифтом в нумерації. Якщо нумерація на латиниці, то A – крісло біля ілюмінатора, B – посередині ряду, C – поруч з проходом. На кирилиці, відповідно, ці місця позначаються як А, Б, В.Яке місце вибрати для сім’ї з дитиною?

Для пасажирів з немовлям особливо важливо знайти оптимальне місце. Вибравши вигідний варіант, можна буде забезпечити комфорт і малюкові, і собі, і оточуючим. Традиційно пасажирам з маленькими дітьми залишають місця в першому ряду. На цих місцях поряд з кріслом мами або тата можна розташувати люльку.

Більшість авіакомпаній надають батькам немовлят безкоштовні люльки. Вони являють собою колиски з жорстким каркасом. Скористатися такою можливістю можна при купівлі квитка, забронювавши люльку в процесі реєстрації на рейс. У перших рядах розміщуватися зручно ще й тому, що від цих місць швидше добратися до вбиральні і виходу при посадці. Також в цій частині літака зазвичай розташовуються кріплення для колясок. Іноді в літаках передбачаються місця для годування малюків, тому в першому ряду салону можна буде без клопоту розвести суміш.Які місця точно не варто вибирати

Найкраще не купувати квитки на місця, розташовані поруч з кухнею, туалетом, технічними приміщеннями. У цих частинах салону будуть часто проходити пасажири і бортпровідники, тому спокійно поспати і відпочити не вийде. Дуже неспокійним буде політ і у мандрівників, які обрали крісла біля проходу. Повз будуть проходити сусіди, щоб відвідати вбиральню, бортпровідники з візками.

До найбільш невдалим місцях сміливо можна віднести крісла, розташовані в середині ряду. Плюсів від вибору таких місць практично немає – по обидва боки вас будуть оточувати сусіди, добиратися до туалету і брати напої, їжу не завжди комфортно.

Щоб уникнути посадки на самі незручні місця, варто користуватися послугами онлайн-реєстрації. Тоді ви зможете вибрати кращий варіант. Або ж потрібно намагатися прийти на реєстрацію на рейс якомога раніше, щоб встигнути зайняти найбільш виграшні місця в літаку.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись