Які програми використовувати туристу

Программы для путешествий

Останнім часом технології стали невід’ємною частиною нашого життя і тепер важко уявити подорожі без використання смартфона.

Програми на смартфоні дають можливість швидко забронювати житло,  спланувати маршрут подорожі, придбати авіаквитки, відшукати найкращі заклади харчування в невідомому місті, дізнатись про визначні місця і підтримати розмову з іноземцями завдяки інтерактивному перекладачу.

Ми підібрали найбільш необхідні додатки, які повинні бути в смартфоні кожного мандрівника, оскільки з ними подорожувати буде набагато простіше і приємніше.

Программы для путешествий

Google Maps

Компанія Google постійно працює над вдосконаленням своїх карт, додаючи до них все нові функції. Вважається, що за допомогою цієї програми турист просто не зможе загубитися у незнайомому місці. Цей додаток дозволяє прокладати навіть найскладніші маршрути і з’ясувати, яким транспортом і за скільки часу можна дістатись до того чи іншого місця.

Программы для путешествий

Booking.com

Booking.com є мобільною версією надзвичайно популярного сайту з бронювання готелів. За допомогою цього додатку можна просто, швидко і за вигідними цінами забронювати собі місце проживання в будь-якій частині світу.  У базі “букінгу” є майже півмільйона готелів, тому кожен турист зможе підібрати собі підходящий варіант, застосувавши відповідні фільтри даних.

Программы для путешествий

TripAdvisor

Ця програма містить у свій базі понад 75 мільйонів відгуків туристів, що дозволить підібрати готелі, заклади харчування та розваги в різних частинах світу. Відтак, ви зможете спланувати вашу подорож і отримати від неї максимум задоволення.

Программы для путешествий

Skyscanner

Популярна і дуже зручна програма для купівлі авіаквитків, причому навіть дешевих, оскільки вона працює і з лоукост-компаніями. Додаток дозволяє переглядати рейси на декілька місяців наперед і вибирати найкращу для себе вартість.

Программы для путешествий

Foursquare

Додаток визначає місцерозташування туриста і вказує, що знаходиться поряд з ним – магазини, ресторани та інші заклади. Єдиним недоліком є те, що програма працює лише від інтернету. Мінус додатки в тому, що працює воно тільки від інтернету.

Программы для путешествий

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись