За що не варто переплачувати в готелі

швейцар в готелі

Ні для кого не секрет, що поняття al inclusive – річ відносна. Більшість готелів відразу інформують своїх клієнтів про те, що входить у вартість проживання. Для інших туристів, які купують тур, де все включено, стає неприємною несподіванкою, коли при заселенні в готель їм повідомляють про якісь додаткові оплати. Дійсно, є послуги, за які можуть попросити додаткову оплату, а які ви навіть не зобов’язані оплачувати.

готель

Давайте розберемось.

Застава за номер

Під час реєстрації в готелі у вас можуть вимагати кредитну картку. На ній заморожується невелика сума грошей (20-50$) на випадок, якщо ви скористаєтеся платними послугами. Щоб не втрачати цих коштів, користуйтеся безкоштовними сервісами. Кошти з картки не пропадуть, не переживайте. Повернетеся додому, і банк їх розморозить.

Покращення номера

Ви не маєте доплачувати за номер покращеної категорії. Є багато приводів для безкоштовного апгрейду номера – постійні клієнти, медовий місяць, ювілеї… Головне, завчасно попередити менеджмент готелю про вашу подію.

Знижки

Коли готель заповнений проживаючими, можна розраховувати на знижку при заселенні. Головне, чемно попросити.

Міні-бар

міні бар в готелі

Не варто розраховувати, що все, що ви знайдете в міні-холодильнику безкоштовне. Перевірте – можливо, цінник лежить в самому холодильнику чи на столі разом з іншими буклетами. При заселенні попросіть когось з обслуговуючого персоналу перевірити міні-бар. Якщо ті туристи, що проживали в номері перед вами, спорожнили вміст холодильника і не заплатили, автоматично рахунок можуть виставити вам.

Сейф

Звичайно, гроші та цінні речі варто зберігати в сейфі під сімома замками. Деякі готелі надають цю послугу безкоштовно або ж плата за користування сейфом входить у вартість туру. Але слід бути готовими, що ця послуга буде за додаткову плату.

Напої

напої в готелі

Часто в готелях пропонують смачненькі напої в кокосах або ж різні міксовані коктейлі. Не спішіть куштувати, якщо не хочете переплачувати. Такі напої можуть бути платними. Тому варто не соромитися, і все уточнювати відразу.

Дисконтні карти та екскурсії

Зазвичай в готелях представники туроператора пропонують своїм туристам екскурсії та картки знижок в різні заклади. Досвідчені мандрівники знають, що не варто користуватися послугами, які пропонує туроператор в готелі. В місцевих все можна купити набагато дешевше, головне, добре торгуватися.

Шопінг

Вовка ноги кормлять, а гіда шопінг. Не даремно дорогою до готелю чи на екскурсію ваш автобус зупиняється у визначених місцях. З усіх цих об’єктів гіди отримують комісію. Ці ж самі речі на ринку біля готелю можуть коштувати в рази дешевше. Будьте помірковані і не переплачуйте.

Лежаки та парасольки

Якщо готель має власний пляж, користування лежаками та парасольками безкоштовне. В іншому варіанті вам прийдеться заплатити за користування цими речами згідно з прейскурантом. Користуватися пляжними рушниками теж зазвичай можна безкоштовно, а от за його втрату прийдеться заплатити. Тому будьте пильні.

Прання і прасування речей

як не переплачувати в готелі

В більшості готелях ці послуги є платними. Але якщо взяти з дому невелику праску і мило, то в готелі можна не переплачувати.

Пізній виїзд

У день виїзду з готелю після 12 години маєте здати ключі від номера. Пізні рейси на літак незручні тим, що треба за дня виселятися з номера або продовжити проживання. За додаткову плату, звісно. Проте не обов’язково купляти весь день. Оплатіть половину.

Як бачимо, можна значно зекономити і не переплачувати в готелі. Тому при поселенні детально розпитуйте в адміністратора про всі послуги – платні і безкоштовні щоб уникнути незручних моментів і непередбачуваних витрат.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись