Вартість туру (2 дор.) – від 751 $
Тип кімнати – Economy – Dbl
Харчування –AL (все включено)
7 ночей тур
Транспорт-авіа
*Вартість туру може змінюватися, тому ціну обов’язково уточнюйте у менеджера.
Готель LTI-Djerba Holiday Beach розташований поруч із пляжем, усього за 19 км від Міжнародного аеропорту “Джерба”. До послуг гостей номери з кондиціонером і терасою чи балконом, звідки відкривається вид на море і на сад.
У номерах є окрема ванна кімната з душем, куток для відпочинку і телевізор із супутниковим телебаченням. Гості також можуть забронювати сімейні номери.
Комплекс Djerba Holiday Beach розміщений за декілька хвилин ходьби від пляжу. На території закладу є великий відкритий плавальний басейн із баром біля нього та критий плавальний басейн.
У ресторані на сніданок, обід і вечерю подають страви місцевої й інтернаціональної кухонь. Гості зможуть замовити закуски в барі біля басейну, а також гарячі напої в кав’ярні, що оформлена в мавританському стилі.
Крім того, на території готелю Djerba Holiday Beach працює сувенірна крамниця, перукарня і нічний клуб.
odisseus2012@gmail.com
https://www.facebook.com/odisejua/
https://www.instagram.com/smart_turagent/