Тур «Мандрівка Бесарабією»

В цьому турі на Вас чекає: 

 • Проживання на березі моря
 • Вилкове – місто на воді
 • Дегустація сирів або вина
 • Білгород-Дністровська фортеця

Маршрут:

Київ – Приморське – Вилкове – Білгород-Дністровський – Київ

Тривалість: 3 дні / 2 ночі

Дати:

11/09/2020

25/09/2020

   Вартість: від 3320 грн

Програма туру

1 день

О 21:00 збираємося в обумовленому місці і вирушаємо назустріч новим яскравим враженням. По дорозі буде декілька санітарних зупинок.

2 день

О 9:00 прибуваємо в Приморське і смачно снідаємо. Програма дня очікується насичена.

О 10:00 ми відправимось у Вилкове, або, як ще часто називають це містечко – «Українська Венеція». І назва ця цілком виправдана – стара частина міста побудована на воді, і для переміщення по каналах використовуються човни. Канали-єрики, суниця, дуже смачне місцеве вино Новак – все це візитки Вилкового. Вилкове – місто старообрядців. Жителі ведуть самобутній, відірваний від зовнішнього світу спосіб життя, і розмовляють на оригінальному російському діалекті ще допетровських часів.

Наступний пункт програми – захоплююча та незвична екскурсія на спеціально обладнаному прогулянковому кораблі. Ми прогуляємося устям Очакова і по дельтовому рукаву Кілійський, а також познайомимося з побутом та традиціями місцевого населення. Буде дуже цікаво і пізнавально.

Далі – приємна водна прогулянка, після якої ми переїдемо на «Квакенбург» – зелену острівну стоянку. Там під час пікніка ми скуштуємо знамениту і надзвичайно смачну вилківську уху та отримаємо море задоволення від місцевого колориту. Після цього вирушаємо назад у Вилкове і повертаємося до готелю в Приморському. Відпочиваємо біля моря.

3 день

О 7:30 снідаємо, після чого о 8:30 виселяємось з номерів і вирушаємо далі за новими враженнями. На вибір вам буде надана одна з двох цікавих екскурсійних програм.

Перша – екскурсія на «Європейську сироварню». Тут ви зможете прослухати змістовну і цікаву екскурсію, продегустувати смачні місцеві сири і просто відмінно провести час. На території є міні-ферма, дитячий майданчик, зона відпочинку і кафе, а також магазин, в якому при бажанні можна придбати різні сувеніри і сорти сиру, що сподобалися на дегустації.

Другий варіант – екскурсійна програма, під час якої ми відвідаємо Центр культури вина «SHABO». Тут ми зможемо познайомитися з продукцією торгової марки «SHABO», дегустація якої проводиться в красиво обладнаному кришталевому залі. Він розташований на п’ятому підземному поверсі, серед бочок. Гості зможуть продегустувати численну продукцію заводу – коньяк, шампанське і вина. І при бажанні придбати вподобані зразки.

Наступний пункт програми дня – екскурсія в Білгород-Дністровську фортецю.

Білгород-Дністровський, або, як ще називають це дивовижне місто – Аккерман, входить в десятку найдавніших міст світу. Йому 2500 років, і за давністю він стоїть в одному ряду з такими світовими містами, як Пекін, Єрусалим, Рим і Афіни. За історію свого існування Білгород-Дністровський змінив більше 10 назв! Він був Аккерманом, Тірою, Офіузою, Четая-Албе і мав ще багато різних поетичних назв. Адже в перекладах вони зазвичай значили Білий камінь, Біла фортеця і тому подібні.

О 16:00 збираємося, трохи втомлені, але повні приємних емоцій і вражень, і вирушаємо назад до Києва.

Приблизно о 23:30 прибуваємо в столицю.

Включено у вартість:

 • Проїзд автобусом по всьому маршруту
 • Проживання в готелі: 2 дні/1 ніч
 • Харчування: 2 сніданки, 1 обід – пікнік
 • Адміністративний супровід
 • Екскурсія у Вилковому

Сплачується окремо:

 • Додаткове харчування
 • Екскурсія з дегустацією продукції «Європейська сироварня»
 • Екскурсія до Центру культури вина «SHABO»
 • Екскурсія у Білгород-Дністровську фортецю

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись