11 причин, чому Балі – неймовірне місце для відпочинку

Балі – це не тільки острів тисячі богів і храмів, а й величезної кількості інших неймовірних і, часом, абсолютно божевільних речей. Не вірите? Зараз ми вам розповімо про абсолютно неординарні риси Балі, які роблять його унікальним місцем для відпочинку!

1. На Балі можна знайти літак на даху будівлі

Не дивуйтеся, коли будете кататися вулицями Чангу. І навіть якщо ви бачили покинутий літак в Куті, то там він хоча б на землі, а в Чангу його на дах бару затягли.

2. На Балі можна зупинитися в готелі, в якому крім людей живуть ще й дикі тварини

Ви точно підбадьоритеся, почувши вранці замість будильника рев тигра.

3. На Балі можна побувати на справжній шоколадній фабриці і побачити величезні чани з гарячим шоколадом

Тут ви зможете познайомитися з процесом приготування цих солодких ласощів і самі зробити пару шоколадок на свій смак. А після цього ви зможете пообійматися з ведмедями, яких колись врятували від мисливців, і тепер вони живуть на території фабрики.

4. На Балі можна пройти крізь дерево

У селищі Manggissari в західній частині острова зростає неймовірне і зловісне дерево, яке настільки величезне, що його коріння утворюють арку по обидва боки дороги. Це дерево оточує безліч легенд, і всі вони не надто веселі. Закоханим радять не проходити крізь нього, інакше все життя вони проведуть порізно. Щоб захистити людей від негативного впливу дерева влада острова побудувала іншу дорогу зовсім поруч.

5. На Балі багато тематичних і моторошних барів і ресторанів

Якщо ви любите усілякі страшилки, то ласкаво просимо в бар Франкінштейн випити на брудершафт з трупом, в ресторан Lion Restaurant пообідати з левами, в The Pirate Bay поговорити з піратом Джеком Горобцем.

6. На Балі можна відвідати ферму, на якій виробляють перли

Після розповіді про процес вирощування і оцінки перлин жоден пляжний продавець не продасть вам підроблені намиста, ви зможете самостійно відрізнити хорошу перлину від поганої.

7. На заході біля села Petulu тисячі чапель повертаються в свої гнізда після довгого дня

Величезна кількість птахів за місцевими легендами захищають місцевих жителів від усього поганого і зберігають мирне життя. У 1960 році члени індонезійської комуністичної партії влаштували серйозний мітинг, в ході якого загинуло безліч людей. Трупи деяких з них так і не були знайдені. Місцеві жителі, щоб захиститися від злих духів, провели необхідні церемонії, і через якийсь час чаплі почали злітати в це місце. Балійці вірять, що це душі померлих злітаються до місця смерті і несуть в собі спокій і захист. Найкраще місце для спостереження птахів – на південь від села. Його можна знайти за вказівниками.

8. На Балі є найрізноманітніші, незвичні і деколи дивні бари

Можна випити коктейль, наприклад, на плавучій платформі в океані, або в готичному соборі, або практично в цирку, а над вашими головами літатимуть акробати на трапеції.

9. На Балі можна купатися в басейні з неймовірним видом або в незвичному місці

Можна поплавати в басейні з видом на джунглі в готелі Ubud Hanging Gardens, а можна купатися практично в хмарах в готелі Munduk Moding. Також неймовірної краси вид відкривається з басейну готелю Alila в Убуді. А ось в цьому ж готелі, але в Улувату, басейни побудовані прямо на скелі і з них відкривається захоплюючий вид на океан.

10. А на Нуса Лембонган є Гала-Гала – будинок, який буквально виритий в землі

Це будинок, який побудував 70-річний місцевий житель Made Byasa. На його будівництво пішло близько 15 років і при будівництві використовувався тільки лом. У будинку є спальні, кухня, і навіть зона для відпочинку!

11. Чи мріяли побачити як створюють ювелірні прикраси?

Тоді вам варто відвідати майстерню Джона Харді. Тут можна не просто замовити собі обручку, а й подивитися на процес її створення на власні очі. Тут відвідувачам не тільки показують, як створюється прикраса, а й пригощають обідом від висококласного повара.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись