5 причин летіти на Мальдіви вже зараз

Мальдіви – це мрія, це щастя і це рай на Землі. Звісно, причин відправитися на ці острови значно більше, ніж п’ять, але почнемо ми, а ви продовжуйте!

1.  Зможете подивитись на Мальдіви з висоти пташиного польоту

Екскурсійних маршрутів і пам’яток на острові не так уже й багато, а тому одна з найголовніших розваг — це прогулянка на вертольоті над островами й атолами Мальдів! Безкрайній блакитний океан, білосніжні узбережжя островів, яскраві тропічні ліси має побачити кожен. Видовище  неймовірне. Дух захоплює. Дуже радимо!

 

2. Повечеряти під водою

Як ви дивитесь на те, щоб повечеряти під водою? В оточенні скатів або акул на глибині 5-10 метрів. Все це можливо в одному з підводних ресторанів Мальдів. Майстерність найкращих світових кухарів і сама атмосфера перетворять вечір на казку.

 

3. Побувати на безлюдному острові.

Кожен з нас хоч раз у житті мріяв опинитися на безлюдному острові, щоб подалі від усіх насолодитися спокоєм і тишею з коханою або близькою людиною. Тільки уявіть — крім вас нікого немає, і можна робити все, що заманеться!

 

 

4. Здійснити занурення на одній з найбільших пасажирських субмарин у світі.

Whale Submarine Maldives — одна з найбільших у світі субмарин. На її борту ви можете здійснити дивовижне занурення на глибину близько 200 метрів і спостерігати весь підводний світ: зграї риб, акул, океанські пейзажі, коралові рифи та багато іншого.

 

5. Бути ближчими до зірок.

Милуватися зоряним небом над Мальдівами, спостерігати за рухом комет, роздивлятися кратери на Місяці — все це можна зробити в обсерваторії, що на острові Кунфунадо.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись