Топ книг про подорожі

1. Грегорі Девід Робертс, “Шантарам”

Вичерпний роман про Індію! Більш ніж 800 сторінок книги присвячені пригодам втікача-злочинця в одній з найбільш контрастних, суперечливих і загадкових країн світу. Любителів сходу порадує детальний опис індійських нетрів і розкішних палаців, божевільних переповнених потягів, глухих сіл і галасливих мегаполісів. Від першої до останньої сторінки книга просякнута щирою любов’ю автора до Індії, якою можуть перейнятися навіть ті, до прочитання «Шантарама» жодного разу не цікавився цією країною.

2. Грег Мортенсон, “Три чашки чаю”

“Три чашки чаю” – це вражаюча історія про те, як звичайна людина, не маючи нічого, крім рішучості, здатна самотужки змінити світ. Грег Мортенсон підробляв медбратом, ночував у машині, а своє нечисленне майно тримав у камері схову. На згадку про загиблу сестру він вирішив підкорити найскладнішу гору К2. Ця спроба мало не коштувала йому життя, якби не допомога місцевих жителів. Кілька днів, проведених у відрізаному від цивілізації пакистанському селі, вразили Грега настільки, що він вирішив зібрати необхідну суму і повернутися до Пакистану, щоб побудувати школу для сільських дітей.

3. Александра Грац, «Вайп-аут»

«Вайп-аут» – ще одна книга, заснована на реальних подіях і абсолютно ні на що не схожа. Тут і райський острів Балі, і загадкова Індія, і буденна Малайзія. Цього разу ми занурюємося в життя дівчини, яка намагається втекти від буденної туги і знайти свій сенс життя. Еліза закохується і шукає порятунку від хворобливих почуттів і сірості днів всюди, де тільки можна: відправляється в подорожі по світу і по закутках свідомості, приймає наркотики, занурюється у філософію серфінгу, відлітає в космос, безладно закохується і постійно намагається знайти своє щастя.

4. Карін Мюллер, “Смак листя коки”

Карін Мюллер – журналіст і автор десятка книг про подорожі, описує свою подорож стежкою інків по маршруту Еквадор-Перу-Болівія. Журналістка і її оператор Джон відкривають для себе і для читачів світ, абсолютно не схожий на наш. Світ, в якому обряди шаманів, численні легенди і сліди древніх цивілізацій органічно вплетені в сучасне життя людей. Карін Мюллер показує, яким чином древні традиції інків досі живі, як їх культура збереглася в душах мешканців Південної Америки. Її головний висновок – “Імперія інків ніколи не була завойована. Вона живе і процвітає”. Тим, хто любить подорожувати і відкривати для себе щось нове, варто прочитати цю книгу.

5. Джессіка Уотсон, “Сила мрії”

У 12 років Джессіка каже батькам, що збирається здійснити кругосвітню подорож. У 14 вона миє посуд у ресторані, а на зароблені гроші вчиться мореплаванню. У 16 років Джессіка поодинці пропливає навколо Землі на маленькій рожевій яхті і стає знаменитою. У книзі представлені щоденники Джесіки Уотсон, яка в 2010 році побила рекорд, ставши наймолодшим мореплавцем, який здійснив навколосвітню безперервну одиночну подорож на яхті. Незважаючи на дуже юний вік, відсутність грошей і несхвалення з боку оточуючих, Джесіці вдалося за два роки відточити навички мореплавання, знайти спонсорів і вмовити батьків відпустити її в навколосвітню подорож.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись