Одноденна екскурсія «Перлини Київщини: Томашівка, Фастів, Буки, Ковалівка»

В цій екскурсії на Вас чекають:

  • Ризоположенчеський монастир в Томашівці
  • Храмовий комплекс з ландшафтним парком в селі Буки
  • Українська Швейцарія – Ковалівка

Маршрут:

Київ – Томашівка – Фастів – Буки (Сквира) – Ковалівка – Київ

Дати:

 27/06/2020

25/07/2020

16/08/2020

06/09/2020

Вартість: від 840 грн

 

Програма екскурсії

8:00 Збір групи в заздалегідь обумовленому місці (ст. метро Академмістечко, Київ). Сідаємо в автобус і виїжджаємо/

Перший пункт нашої подорожі – село Томашівка, яке може похвалитися власним «Малим Ермітажем» – це Свято-Богородичий Ризоположницький чоловічий монастир (колишній маєток Хоєцьких). Панський палац, неймовірної краси будинок в стилі модерн, був збудований в 1903 році за проектом архітектора Куликовського для родини польських шляхтичів Хоєцьких. Якийсь час будівля слугувала як приміщення середньої школи, а наразі тут розмістився чоловічий монастир. На території є скульптури левів, храми і каплиці, алеї і квіткові клумби, клітки з птицями і фрески з біблійськими мотивами.

Далі ми вирушаємо у Фастів. Релігійною візитівкою міста виступає неоготичний Костел Воздвиження Святого Хреста (1911 р.). Поруч із будівлею Фастівського залізничного вокзалу розташований Музей-вагон злуки УНР та ЗУНР, також Петлюрівський вагон. Музей відображає історичний період, коли Україна підписала акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Ця подія відбулася саме на залізничній станції Фастів.

Наступна зупинка – село Буки з дуже цікавим ландшафтним парком. Ви побачите знаменитий київський фонтан з Майдану Незалежності, незвичайний храмовий комплекс, водоспади, фонтани, альтанки, численні скульптури та багато іншого. Потрапляємо на територію ландшафтного комплексу по дамбі, через яку переливається вода річки Роставиці.

14:30 Обід (факультативно в ресторані «Бакожин», що на території парку).

Наша подорож продовжується, і ми прямуємо в Ковалівку – українське село з парками, лебедями на ставках і мальовничими альтанками. А років 20 тому тут була звичайна і непримітна глибинка, яка з часом перетворилася на “українську мрію”. Після відвідування Ковалівки Ви зрозумієте, як має виглядати сучасне село в Україні.

19:00 Виїзд в Київ.

20:00 Прибуття на станцію метро Теремки.

Включено у вартість:

  • Проїзд автобусом по маршруту
  • Адміністративний та екскурсійний супровід

Сплачується окремо:

  • Вхідні квитки: Храмовий комплекс «Буки» – 40 грн.
  • Харчування – обід

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись