Найкрутіші місця в Тунісі

Туніс приваблює не тільки пляжним відпочинком, але й неймовірною історією, пам’ятками та архітектурою. Тут є що подивитися і зробити на згадку круті фото.

Карфаген

Карфаген – це руїни стародавнього міста, де зараз знаходиться музей під відкритим небом. Тут можна дізнатися про багатовікову історію цивілізації, торкнутися споруд, побудованих ще до нашої ери. До цього  ж дуже зручно , що руїни Карфагена знаходяться поруч із сучасною резиденцією президента. Зі столиці до Карфагена дістатися не важко.


Місто Сиди Бу Саїд

Поруч з Карфагеном в північній частині країни знаходиться місто Сіді Бу Саїд, назване на честь святого Саїда. Місто схоже на житловий музей. Традиційна архітектура в синіх барвах вразить кожного мандрівника. На оглядовому майданчику відкривається вид на затоку. Тільки уявіть, які класні фотки і селфі тут виходять.


Сахара

Друга асоціація, яка виникає у зв’язку з цією країною – пустеля Сахара. Подивитися на неї можна абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно дістатися до міста Дуз на громадському або туристичному транспорті, покласти свої речі в готель (попередньо забронювати ховище). Проведуть в Сахару місцеві жителі, їхати можна на верблюдах або тетрациклі. У Сахарі обов’язково варто дочекатися чудового заходу сонця. Якщо хочете комфорту – беруть екскурсію в готелі у гіда.


Колізей

По дорозі до Сахари знаходиться Колізей, відомий за численними фільмами і історичними хроніками. Це –  амфітеатр в Ель-Джем, охороняється ЮНЕСКО. Він виглядає значно краще римського аналога. В кожному туристичному місті є таксі-луаж, які відвезуть до пам’ятки. За вхід в Колізей доведеться заплатити 10 динар, фотозйомка в квиток не входить.

 

Велика мечеть Кайруана

Найбільша мечеть в Африці розташована в провінції Кайруан, в містечку Метлаві і має назву Сиди Укба. Варто відзначити, що всі мечеті відкриті для відвідування туристами.


Friguia Animal Park

У зоопарку «Фрігія» поруч з курортом Хаммамет тварини Африки живуть на відкритих просторах, в природному середовищі. Тут зібрані всі африканські звірі, можна поплавати з дельфінами. Доїхати до Фрігії реально на таксі, або з екскурсійним автобусом. Вхід в зоопарк коштує 8-10 динар в залежності від дати відвідування.


Атлаські гори

У Тауері є монументальна пам’ятка, подивитися на яку можна абсолютно безкоштовно. Це Атлаські гори, які починаються в Тунісі, йдуть уздовж марроканського узбережжя до Алжиру. Гори відділяють морське узбережжя від Великої Сахари.


Крокодиляча ферма Djerba Explore

Заповідник крокодилів розташований на острові Джерба. Алігаторів сюди привезли з Мадагаскару, тому їх можна назвати реліктовими тваринами. Подивитися на крокодилів обійдеться 5 євро. З тваринами можна сфотографуватися, навіть потримати.


Печерні міста Матмата

Тут живуть бербери, традиційно будують будинки у вигляді напівземлянок. У підземних оселях старовинного народу влаштовують магазини, кафе. Такі будинки мають комфортну температуру в регіоні, де перепади спеки і холоду дуже значні. До речі, саме тут знаходиться будинок Скайуокера з “Зоряних воєн”. Дістатися до міста Матмата самостійно дорого, бо дорога пролягає платним автобаном. Краще брати автобусну екскурсію.


Розважальний парк Carthage Land

Аналог відомого Діснейленда. Розважальний парк розташований в Хаммаметі. Крім різних атракціонів тут є міні-зоопарк, кондитерські, кафе. Об’їхати територію парку можна верхи на величному білому слоні.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись