Дитячо-молодіжний табір «Мідія Гранд Резорт»

Виїзд: Україна

Країна: Болгарія

Курорт: Несебр

Вік: 7-18

Тип: Мовний, Англійська, Міжнародний, Освітній

Місць в номері: 3

Сезон: Літо

Харчування: 4-разове

Заїзд: 15 днів від 12701 грн.

Висока якість сервісу, постійний контроль, перевірений персонал дають нам право стверджувати, що «Мідія Гранд Резорт» – кращий табір в Болгарії. Вашу дитини чекає насичена культурна та навчальна програма. У перервах між екскурсіями та пізнавальними заняттями в їх розпорядженні чисті води Чорного моря, золоті піски пляжів і великий вибір розваг.

Болгарія – країна Балканського півострова, відома своїми курортами на березі Чорного моря. Щороку Болгарію відвідує понад 8.3 мільйонів туристів. Серед численних курортів особливе місце займає готель «Мідія Гранд Резорт» , на території якого розташований табір для дітей. Шикарні апартаменти сучасних корпусів, з балконами і зручними меблями, припадуть до душі юним гостям V.I.P. табору «Midia Grand Resort».

Розміщення

По 3 людини в кімнаті. У кожній кімнаті кондиціонер, балкон, нові меблі. Ніяких додаткових ліжок.

Харчування

4-х разове по системі «Шведський стіл». Завжди свіжі фрукти і овочі з власного саду і городу, вся продукція вирощена без хімікатів і обприскування !!!! Єдиний табір в Європі, що має власне господарство.

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темні години доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою. На території комплексу встановлено 12 відеокамер. На пляжі і біля басейну – працюють рятувальники.

Медичне обслуговування

На території табору знаходиться медичний пункт, звернутися в який можна в будь-який час доби. Також всі діти мають медичну страховку.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись