ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ В ТУРЕЧЧИНІ

Курорт Карталкая

Гірські схили тут вважаються одними з кращих в країні. 11 підйомників можуть обслуговувати до 6 000 чоловік за годину. Круті схили приведуть професійних лижників у захват. З 20 кілометрів трас ви можете вибрати собі як пологі спуски, так і ділянки підвищеної складності. Інструктори навчать користуватися лижами і сноубордом.Крім того тут є можливість спробувати себе в біатлоні і слаломі.На цьому курорті головне – комфорт для туристів. Тут великий вибір нових готелів, обладнаних за сучасними стандартами . Клас будь-якого готелю не нижче чотирьох зірок, тому комфортабельний відпочинок за розумною ціною вам гарантований.

Курорт Улудаг

Улудаг – це визнаний сімейний курорт, він відмінно підходить для відпочинку з дітьми. Загальна протяжність трас – 15 кілометрів. Траси проходять через лісовий масив, що дозволяє не тільки із задоволенням покататися на лижах, а й насолодитися краєвидами природи.Після катання курорт надає своїм гостям можливість розслабитися і зануритися у світське життя. Нічні клуби і затишні кафе, велика різноманітність розважальних закладів – вам просто ніколи буде нудьгувати! Неподалік розташовано стародавнє місто Бурса, що було колись столицею Османської імперії. З курорту регулярно організовуються пізнавальні екскурсії в це прекрасне місце з величною архітектурою.

Курорт Сакликент

Унікальним у своєму роді місцем є курорт Сакликент. Незвичайне географічне розташування дозволяє його гостям спробувати на собі як зимові види спорту. Невеликий пансіон на 15 осіб гарантує вам тихий і спокійний відпочинок з усіма зручностями. Тут є ресторан,кафе на відкритому повітрі і уважний персонал. Для любителів зимових видів спорту курорт надає гірськолижні траси, найвідомішими з яких є «Надір Гез» і «Сакілбель». Це чорні траси для справжніх екстремалів. Півтора кілометра адреналіну – привабливе місце для просунутих лижників і сноубордерів. Більш спокійна публіка може вибрати для себе синю або червону трасу. Два підйомника , пункт прокату спорядження та професійні інструктори – тут є все необхідне.

Курорт Карталкая

Улюблене місце катання місцевих і зарубіжних гірськолижників і сноубордистів, турецький центр гірськолижного відпочинку Карталкая розташований на території національного заповідника Когорлу.Гірськолижні маршрути курорту Карталкая розраховані на всі рівні: від новачків до майстрів, приїжджають початківці гірськолижники, сноубордисти, біатлоністи, лижники.На гірських схилах, що відносяться до готелю Доруккая, до місця катання доставляють підйомники. Всіх бажаючих покататися приймає десяток обладнаних трас. Тут же розташований професійний сноу-парк – перший в країні. Готель Картал пропонує підйомники різного типу для дітей і дорослих, більше десятка гірськолижних маршрутів (протяжність – майже 30 км).

Курорт Сарикамиш

Сарикамиш – це по більшій частині лижний центр для початківців, в ньому переважають некруті схили з прекрасним кристалічним снігом. Всі траси пролягають через прекрасні соснові ліси та чудові гірські хребти. Зона катання від 2169 метрів до 2700 в заповідному сосновому бору, сумарна протяжність спусків складає 16 кілометрів. На вибір відпочиваючих 7 трас. Можна скористатися трьома підйомниками. Розміститися можна у готелях різної категорії.Увечері можна розважитися в одному з численних нічних клубів, барів, ресторанів і дискотек. Курорт молодіжний і вони тут на кожному розі.Для тих, хто стежить за своїм здоров’ям, у місті відкрито фітнес-клуб, і можна розслабитися і набратися сил у турецькій лазні.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись