Коли мені купляти тур?

На це запитання туристів подумки бува відповідаю: «Та коли хочете…Це ж Ваші гроші. Того, як хочете, так з ними і вчиняйте. Хочете заощаджувати, а хочете чекайте ще і тринькайте зайве…»

Але якщо відкинути жарти, то давайте розбиратися, коли краще купляти тури… Моя беззаперечна відповідь – ЗАРАННЯ. І на це в мене є декілька аргументів з багатолітнього досвіду.

 1.  Справжні гарячі тури сьогодні – це фантастичні звірі. Чи зловите ви їх?
  Люди з роками розумнішають і вчаться на помилках. Хоча є і винятки))) Так і туроператори вже не набирають по вінця місць в літаках і в готелях в популярних країнах, щоб потім знижувати ціну до собівартості (аби тільки не в мінуc). Сьогодні туроператори схильні відкривати нові напрямки і «розкладати яйця в різні корзини», ніж робити ставку тільки на Туреччину, Єгипет, Грецію. Тож залишається другий варіант «гарячності» – хтось відмовиться. Хтось – це не десятки і не сотні туристів. Це можливо хтось один-два-три, в кого сталося щось дуууже невідкладне. І де гарантія, що відмовляться саме в потрібну вам дату? в потрібну країну і на потрібну кількість місць? До цього я б ще додала: в потрібний готель, на певну кількість днів і з певним харчуванням).
 2. Якщо у вас діти – купуйте зарання! Якщо у вас велика компанія – купуйте зарання! І якщо до всього цього ви хочете гарний популярний готель і не дуже дорого – КУПУЙТЕ ВЖЕ ЗАРАЗ! Бо коли ви дочекаєтеся літа, то в бажаний день виліту може не виявитися необхідних 4-6 місць. А напередодні може виявитися,що готель все ще не підтверджений. І дилема буде: чи летіти в незвідане, чи переносити виліт , вибирати інший готель.
 3. Хочете дешево і красиво? – Бронюйте в березні, мааааксимум в квітні.Тому що діє раннє бронювання. А це – знижки на тури. В березні більші, в квітні значно менші, а з травня – звичайні сезонні ціни. 8 років я порівнюю з туристами ціни перед їх вилітом влітку. І є дві відповіді: 1 – тур на підтвердженні, не факт, що є місця, і він подорожчав; 2 – немає місць. І от друга відповідь частіше трапляється. Висновок: можна чекати літа, але за однакову суму грошей купите різний комфорт. І різниця суттєва. Звичайно, що класні розбирають за півроку до відпочинку, і залишається те, що залишається.

  odisseus2012@gmail.com

  https://www.facebook.com/odisejua/

  https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись