Круті розважальні парки в Європі (частина 1)

В Європу приїжджають не лише для знайомства з її багатою культурною спадщиною, природними пам’ятками та чудовою гастрономією. Тематичні парки розваг – також чудовий привід для сімейної поїздки в Європу, оскільки атракціони – це улюблене місце відпочинку не тільки дітей, а й багатьох дорослих. Ми підібрали для вас кращі розважальні парки, парки атракціонів і тематичні парки Європи з описом їх головних зон і найцікавіших атракціонів.

Європаарк (Руст, Німеччина)
EuropaPark займає друге місце за відвідуваністю в Європі і пропонує понад 100 атракціонів, розділених на 16 зон. Три ділянки присвячені світу чарівництва і казок: Зачарований ліс братів Грімм, Королівство мініпутів і Земля вікінгів. Решта 13 розділів представляють держави Європи. наприклад:
1. В умовній Франції ви знайдете «Срібну зірку» – другу за висотою американську гірку в Європі.
2. В Ісландії б’є рекорд за відвідуваністю «Блакитне полум’я»єдина гірка з «мертвими петлями».
3. У Греції порадує «Посейдон» з водною гіркою, яка розвиває швидкість до 70 км/год.
4. У Британіїдерев’яні каруселі.
5. У Росіїшвидкісна гірка «Євросвіт».
6. У Скандинавії ви зможете випробувати на собі всі принади рафтингу.
Всього в парку 12 американських гірок – від повільних до швидкісних.

Тематичний парк «Сади Тіволі» (Копенгаген, Данія)
«Сади Тіволі» – європейський паркдовгожитель, який відкрився ще в 1843 році. Дітей і дорослих порадують:
старовинна американська гірка часів Першої світової війни;
гігантські гойдалки;
каруселі висотою 80 м;
симулятори польотів;
автодром;
тири;
театральні вистави;
феєрверки.
У парку Тіволі можна не тільки розважитися, але і відпочити. Для тривалих прогулянок підійдуть великі зелені зони з оригінальними клумбами і квітковими композиціями.

Парк Діснейленд Париж (МарнлаВалле, Франція)
ЄвроДіснейленд під Парижемце найбільший парк атракціонів Європи. Щорічно він приймає не менше 10 млн гостей. Діснейленд Париж займає 19 км2, цілком і повністю присвячених героям Уолта Діснея. У центрі парку розташований замок Сплячої красуні, а навколо нього знаходиться 5 тематичних зон:
1. Країна пригод. Дітей порадує житло Робінзона, корабель піратів, острів з лабіринтами і американська гірка Індіани Джонса з «мертвими петлями».
2. Прикордонна країна. Хлопці будуть у захваті від мінізоопарку, Будинку привидів і розваг в стилі Дикого Заходу: катання на пароплавах, стрілянини в тирі, зустрічі з ковбоями та індіанцями з Покахонтас.
3. Головна дорога США. Крім магазинчиків тут розташований поїзд, який катається навколо парку. На Головній вулиці проводиться знаменитий парад діснеївських героїв.
4. Країна відкриттів. Діти зможуть поринути в світ майбутнього Жюля Верна і подивитися мюзикл про Короля Лева. Серед популярних атракціонів представлені американські гірки, симулятор польотів, картинг і карусель з ракетами.
5. Країна фантазій. Атракціони за сюжетами казок припадуть до душі найменшим відвідувачам. Дітей вразить Лабіринт Аліси, дорога жахів Білосніжки і політ Пітера Пена на фунікулері. А під час катання на човні гості можуть подивитися казкову виставу.
Крім того, в Діснейленд Парку можна зустріти будьякого з диснеївських персонажів і сфотографуватися з ним.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись