10 найкращих місць на Балі

Водяний палац Тіртагангга (Tirtagangga water palace)

Водяний сад або водяний палац Тіртагангга. Приблизно в 83 кілометрах від Денпасара, загубившись в долині рисових полів, знаходиться прекрасний архітектурний пам’ятник – водяний сад Тіртагангга. Назва означає “Священні води Гангу” і походить від слова “Тирта” – так називають джерело священної води на Балі і “Ганг” – географічна назва священної річки в Індії. Місце напрочуд гарне на Балі.

Храм Лемпуян (Pura Luhur Lempuyang)

Красиве і одне з шести головних храмів острова – священному храму Лемпуян (Pura Luhur Lempuyang). Храм розташований на вершині пагорба Belibis (пагорб Сліз), на північний схід від гори Агунг. Зі сходів храму в ясну погоду відкривається прекрасний вид на долину біля підніжжя гори Агунг. З плюсів відвідування даного місця, можна відзначити дуже гарні краєвиди і практично повна відсутність туристів.

Гора Агунг (Mount Agung)

Гора Агунг, яка є найвищою на острові Балі. Її висота становить 3142 метра. Агунг настільки велична, що впливає на клімат навколишньої місцевості. Західний схил гори рясно вкритий зеленню, так як своєю вершиною Агунг затримує дощові хмари, що приносять вологу з заходу острова. З тієї ж причини, залишаючи східну частину схилу сухою і безплідною на довгі місяці. Балійці вважають, що Агунг є точною копією гори Меру – центру світобудови – місця де сидять Боги.

Кінтамані і вулкан Батура (Kintamani & Batur)

Кінтамані – чудовий вулкан і озеро Батура. Одне з найвідоміших туристичних місць на острові, але це анітрохи не зменшує його краси.

Водоспад Секумпул (Sekumpul waterfall)

На Балі багато водоспадів, але цей затьмарює всі інші. Якщо у Вас достатньо часу і вас не лякають труднощі, то відвідати цей водоспад обов’язково потрібно. Складно описати словами – немов картини до фільму “Загублений світ” постають перед вами. Дістатися туди можна двома маршрутами, але найзручніший через Сингараджа (колишню і нині північну столицю острова).

Храм Улун Дану на озері Бератан (Ulun Danu Temple)

Прохолода, краса і безтурботність, ось як можно охарактеризувати це місце – храм Улун Дану на озері Бератан. Бажано потрапити туди раніше, коли туристів не так багато і можна спокійно прогулятися уздовж озера по території храму.

Парк птахів і рептилій (Bali Bird and Reptile park)

2 гектара унікального ландшафту тропічного лісу, понад 250 видів птахів: папуги какаду, ара, птиці носороги, а так само дракони Комодо, ігуани, змії, ящірки і багато іншого, 50 різновидів пальм, два відмінних шоу. Все можна помацати, погладити і сфотографувати.

Пляж з білим піском (White sand beach)

Пляж з білим піском на сході острова. Ви запитаєте: “Пляж, ну навіщо він тут?” Все просто – він особливий, а на Балі (ІМХО) він найкрасивіший.

Храм Танах Лот (Pura Tanah Lot)

Храм Танах Лот – найфотографуючий  храм на Балі. Один мінус: жарко і дуже багато туристів. Краще відвідати рано вранці. Але на заході, він виглядає особливо красиво.

Рисові тераси Тегаллаланг (Tegallalang rice terrace)

Місце знаходиться приблизно в п’яти кілометрах від Убуда. Місцеві майстри століттями обробляли свої поля і вміло пристосували їх під рельєф навколишньої місцевості. Тераси немов намальовані на пагорбі. Коли дивишся на них, картинка, яку ти бачив на листівках, фотографіях або в журналах – оживає.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись