Дитячо-молодіжний табір “Разом”

Виїзд: Україна

Країна: Болгарія

Курорт: Кітен

Вік: 7-18

Розташування: Море

Тип: Мовний, Англійська, Кіно, Освітній, Сімейний, Танцювальний, Творчий, Тематичний

Сезон: Літо

Місць в номері: 2, 3, 4, 5

Харчування: 5-разове

Заїзд: 8 днів від 8360 грн.

Дитячий телевізійний творчий табір “Разом” пропонує 3 варіанти розміщення і харчування. Анімаційна програма є єдиною для всіх таборів. Ранкова, денна, вечірня анімація, шоу, зустрічі із зірковими гостями та багато іншого впродовж всіх змін.

Літо для багатьох людей має набагато більше значення, ніж інші пори року. Особливо це стосується школярів і їх батьків. Перші прагнуть в найдовші канікули відпочити від «наук» (з цими нескінченними уроками, рефератами, контрольними і т.д.), А другі – доступними способами оздоровити своїх чад.

Більшість хлопчиків і дівчаток у позашкільний час відвідують різні танцювальні та вокальні колективи і саме влітку проходять безліч фестивалів і конкурсів, на яких дыти можуть продемонструвати те, чому вони навчилися за навчальний рік!

Табір відкрив свої двері для юних відпочивальників у 2013 році після капітального ремонту. У 2015, 2016 роках табір був визнаний кращим Українським табором в Болгарії! А в 2017 році відзначив 5-річчя і прийняв за сезон більше 5000 дітей зі всієї України, провів 11 найбільших фестивалів.

Розміщення

Розміщення по 3 людини в номері. В кожному номері: телевізор, тумбочки, душ, туалет, балкон з видом на парк, індивідуальний кондиціонер.

Харчування

Харчування в таборі «Разом» Здійснюється в двох ресторанах табору. Харчування для батьків в готельному ресторані «Асторія» (покращене) і в ресторані Творчого будинку «Кітен» (економ). Покращене харчування «Шведська лінія» – в ресторані «Морський». Для тих, хто проживає в корпусі «Морський». У меню присутні страви знайомі й улюблені дітям. Напої – компоти, морси, чай, какао, морозиво і поп-корн. Великий вибір овочів і фруктів. У ресторані представлений широкий вибір десертів і фруктів. Стандартне харчування, для проживаючих в корпусі «Лісовий» здійснюється в Болгарській національній їдальні. Напої – соки, чай. Вибір страв так само по типу «шведська лінія» із запропонованих страв, згідно з тематичним днем. 

Медицина

Медичний контроль в таборі здійснюється двома докторами з Болгарії і з України, які проживають в таборі. Доктора табору – це фахівці з повним набором необхідних медикаментів. З метою профілактики захворювань доктор оглядає кожну дитину, дає висновок про його самопочуття і можливості відвідування занять, пляжу і екскурсій, надає необхідну медичну допомогу. Крім цього, доктор займається питаннями дотримання гігієни, режиму дня і купання в морі. Дитина, що має скарги на нездужання, повиненна негайно повідомити про них своїм педагогам, після чого вона буде показана лікарю і їй буде призначено лікування. Всі діти застраховані. Поліс покриває всі витрати, пов’язані з наданням першої медичної допомоги.

Охорона

Територія огороджена і цілодобово охороняється.

Пляж

Пляж знаходиться всього в 300 м від табору. Пляж піщаний, чистий, з м’яким золотистим піском, огороджений. Є парасольки, чергують рятувальники, працює пляжна анімація, є кафе.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись