Індонезія: що подивитися, окрім Балі

У більшості туристів Індонезія асоціюється насамперед з райським островом Балі, який став всесвітньовідомим курортом. Однак, мало хто знає, що Індонезія налічує більше 17000 великих і маленьких островів, кожен з яких унікальний. Ви можете обрати будь-який напрямок і гарантовано отримати море яскравих вражень, поєднавши розкішний пляжний відпочинок, активні розваги, походи та екскурсії, а також спостереження за флорою і фауною.

Острів Ява

Найбільш густонаселений острів Індонезії: на території проживає близько 140 мільйонів людей, або 50% населення країни. Життя на острові активне і досить небезпечне, адже тут розташовані 120 вулканів, 30 з яких діючі. Острів розділений на три провінції: західну, східну і центральну. Західна провінція, де розташована столиця Індонезії Джакарта, вважається найбільш густонаселеною і розвиненою частиною країни. У східну провінцію варто заїхати, щоб подивитися на вулкани, кратерні озера і кавові плантації. Тут багато мальовничих маршрутів для хайкінгу і зовсім мало туристів. Центральна частина, де знаходяться храми Боробудур і Прамбанан, є історичним та релігійним центром острова і місцем народження індонезійської цивілізації.

Джакарта

Найбільше місто Індонезії і столиця країни. Гучний, яскравий мегаполіс з національними кварталами, каналами, музеями і красивими будівлями XVII-XVIII століть. Формально це навіть не місто, а провінція, куди входять п’ять муніципалітетів і один округ. Велика частина готелів розташована в центральній частині міста, торгові центри і елітні квартали – на півдні, а вихід до моря є на півночі.

Джок’якарта

Культурний центр острова, дуже красиве і атмосферне місто. Одне з найпопулярніших туристичних напрямків Яви, звідки зручно добиратися до Боробудура і Прамбанана. Якщо хочете відвідати вулкан Бромо, теж найзручніше оселитися саме в Джок’якарті.

Палац султана Кратон

Головна визначна пам’ятка Джок’якарти, справжнє місто в місті, де живе султан зі своєю сім’єю і ще 25 тисяч чоловік. Туристи можуть потрапити на територію тільки з екскурсією.

Вулкан Бромо

Кажуть, що це найбільш відвідуваний вулкан планети. Підйом на вершину досить простий: до вершини мандрівників довозять на джипах, а до самого кратера ведуть сходи. Обов’язково варто відвідати оглядові майданчики, з яких відкриваються чудові краєвиди.

Боробудур

Найбільший буддійський храм, відомий пам’ятник стародавньої культури. Довгий час він був прихований в джунглях під заростями і шаром вулканічного попелу. Знайшли його тільки в XIX столітті під час розкопок, а в XX столітті повністю відреставрували: храм розібрали, зміцнили і знову зібрали. Боробудур стоїть на невеликому пагорбі в долині вулкана Мерапі. Висота храму більше 30 метрів, а кам’яні стіни покриті рельєфами з зображенням сцен з життя Будди. Досі неясно, хто і коли саме побудував цей дивовижний комплекс.

Прамбанан

Найбільший в Індонезії комплекс індуїстських храмів і один з найбільших в Південно-Східній Азії. Включає в себе більше 200 будівель. Сьогодні відвідати можна тільки деякі: комплекс сильно зруйнований, і ремонтні роботи розтягнуться ще надовго. Багато споруд так і залишаться в руїнах, тому що масштаб комплексу величезний, а ресурсів на повне відновлення не вистачає.

Продовження читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись