Найчарівніші та найбільш незвичні ялинки світу

Вже зовсім скоро новорічні свята, і для туристів з дітками ми підготували найчарівніші та найбільш незвичні ялинки світу, які варто побачити на власні очі.

Найпопулярніша американська новорічна ялинка: Рокфеллер-центр, Нью-Йорк, США

Найвідоміша різдвяна ялинка США – це святкова ялинка, яку встановлюють і наряджають біля висотки Рокфеллер-центру в Нью-Йорку. Перша різдвяна ялинка з’явилася на цьому місці в 1931 році. Це була скромна ялинка, прикрашена гірляндами. Її поставили робітники, які будували будинок майбутнього всесвітньовідомого Рокфеллер-центру. Так і з’ явилася традиція, пов’язана з однією з найвідоміших в наш час новорічних ялинок світу. 

Найкрасивіша французька новорічна ялинка: універмаг «Галерея Лафаєт», Париж

Найсвятковіша, стильна і гламурна різдвяна ялинка знаходиться в Парижі. Щороку в відомому паризькому універмазі «Галерея Лафаєт» (Galeries Lafayette) з наближенням Різдва і Нового Року з’являється величезна і багато-прикрашена ялинка.

Прикраси ялинки змінюються з року в рік і ніколи не повторюються. Щорічно ця головна різдвяна ялинка французької столиці приносить радість туристам і городянам своїм новим вбранням – завжди неординарним, але незмінно дорогим, святковим і урочистим.

Найвідоміша бразильська новорічна ялинка: озеро Лагоа-Родрігу-ді-Фрейташ, Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Головна різдвяна ялина Бразилії штучна, вона зроблена з металевих конструкцій. Перший раз така незвичайна різдвяна ялинка порадувала жителів і гостей Ріо в 1995 році. З тих пір це стало святковою традицією міста. До теперішнього часу велична красуня не лише увійшла в список головних новорічних пам’яток Ріо-де-Жанейро, а й потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша плавуча новорічна ялина в світі.

Особливо гарно дивитися на диво-ялинку в темряві. У конструкцію вбудовано безліч ліхтариків і світлових пристроїв, завдяки яким ілюмінація на ялинці стає справжнім світловим шоу: прикраса ялинки змінює кольори і малюнки, показує глядачам захоплююче гарний спектакль. У ялинку також вмонтований електронний дзвін, він виконує різдвяні мелодії. 

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись