Мальдіви. Цікаві факти

Високий туристичний сезон на Мальдівських островах стартує зовсім скоро. Він триває від початку грудня до початку квітня.Тому продовжуємо розповідь цитатами, вибачте на слові, великих людей:

Я бачила фото, яка там краса.
Яка там вода, вода голуба,
Який там пісок, який там пейзаж!
Я хочу там фотку і сторіз про нас!
Я хочу на Мальдіви!
Давай, коханий, купуй квиток!
Вези мене у райський куток! (с) І. Федишин

Мальдіви – архіпелаг в Індійському океані з майже двома тисячами островів. Заселені з них тільки 200, інші – чи безлюдні, чи називаються острови-резорти. На резортах розташовані готелі, і як правило, один готель займає один острів. Це не споруди величезні, це Мальдівські острови дуже дрібні. Наприклад, в архіпелазі є єдине місто – столиця Мале, яка займає два острови. А якщо точніше, то три. Хулумале — штучний острів, заселений в 2004 році, теж став частиною Мале.

99% Республіки Мальдіви – океан. Це ідеальне місце для зайнять серфінгом та дослідження підводного світу. Вам тут запропонують все: від снорклінга та каякінга до занурення в канали рифів.

Читайте про Гоа. Там теж крутий дайвінг

Океанічні жителі біля берегів здебільшого безпечні, медуз майже немає. Але під час плавання все одно варто зберігати пильність. Краще не наступати на корали, щоб їх не зруйнувати чи не поранити себе. Зрідка в цих водах зустрічається риба-камінь – страшненька така, ще й з отруйними шипами.

Якщо ви не прихильники пірнання з аквалангом, можете подивитися на гігантських китових акул та дельфінів. Вони біля Мальдів дуже грайливі.

Через брак інших розваг, окрім водних, на островах вигадали дещо незвичайне. Тепер практично кожний готель вам запропонує провести… забіги крабів.

Спортсмен

Пляжі на Мальвах неймовірні. Пісок, через своє коралове походження, білий, дрібний та лагідний, як пушинка. Лише 5% пляжів всього світу – коралові, тому це справжня знахідка.

Читайте про Кубу. Там завжди тепло

Найкращими для відпочинку вважаються острови з, так званим, домашнім рифом. Щоб снорклінг, як то кажуть, не відходячи від каси.

Хоча все менше островів підходять для цього. Через нищівний вплив Ель-Ніньо та глобального потепління, рифи втрачають колір та руйнуються.

Але на архіпелазі намагаються зберегти свою природню красу та не припиняють дивувати туристів. Наприклад, в готелі Конрад відкрили підводні апартаменти та Ithaa Undersea Restaurant – невеликий ресторан зі скляним куполом. Заклад знаходиться поряд з кораловим рифом на глибині 5 метрів. Подають там страви мальдівської та європейської кухонь. Але Ithaa Undersea доступний не кожному. Дітей до 12 років туди не пускають. Відвідини ж цього ресторану обійдуться від 400$ з людини.

Якщо у вас мала дитина чи ви просто не налаштовані витрачати такі гроші за вечерю, обирайте для відпочинку острів Маафуши. Там багато гестхаусів, ціни бюджетніші, проте теж по-мальдівськи гарно.

Біло-бірюзові світлини приспали нашу увагу, ледве не забули сказати про заборони на островах. Не забуваймо, що Мальдіви – мусульманська країна з суворими традиціями.

1. На архіпелаг заборонено привозити алкоголь. Вживати можна тільки на території готелів.
2. В бікіні купатися дозволено теж тільки на туристичних пляжах.
3. Те саме стосується і споживання свинини.
4. Пропагувати будь-яку релігію, окрім мусульманства, заборонено. Ми знайшли інформацію, що заборонено навіть привозити із собою Біблію.
5. Під час Рамадану заборонено пити, курити та їсти до заходу сонця.
6. З островів заборонено вивозити уламки коралового рифу навіть, якщо ви їх знайшли на пляжі. Поробки з черепах та інших елементів живої природи теж під забороною.
7. І найсерйозніше – утримання собак на Мальдівах заборонене. Привозити своїх домашніх улюбленців в цю країну також не можна.

А тепер нехай подивляться в ці очі і повторять уголос пункт №7.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись