Нова Зеландія: топ-5 місць must visit

Чим далі від нас країна, ти менше про неї знаємо. І тим більше вона вабить нас. Хто з ваших знайомих може похизуватись, що був у Новій Зеландії? Обов’язково запишіть цю країну в wish list. І от як мінімум 5 причин, чому це треба зробити:

  1. Хоббітон

Це селище, яке побудували безпосередньо для зйомок трилогії «Володар перснів». Знаходить воно не далеко від міста Матамата. Це справжня Мекка для прихильників Толкієна.

Все почалося з 1999 року. Режисер Пітер  Джексон подорожував Новою Зеландією і побачив ідеальне місце для селища хоббітів. Цілий рік тривала будова декорацій. Долучилися і місцеві жителі, і навіть армія. Солдати будували дорогу до селища. Всі будинки зроблені з дерева чи пластику. Тут немає ніяких картонних фальш-декорацій.

  1. Затока Мілфорд-Саунд

Дуже важко було чимось здивувати крутого мандрівника Джона Редьярда Кіплінга, автора книжок про Мауглі. Письменник багато подорожував і, здавалося, бачив вже все. Проте, коли він побував в затоці Мілфорд-Саунд, він визнав, що це найгарніше місце на планеті. Назвав його «Восьмим дивом світу».

Затока знаходиться в південно-західній частині острова Південний. Там Тасманове море на 10 кілометрів прорізає берег, утворює довгі фіорди, приховані за скелями. Дістатися затоки доволі складно, але це не зменшує неймовірну кількість туристів щороку. Майже мільйон туристів шукає найчарівніше місце на Землі.

  1. Печери Уейтомо

Місце, де можна торкнутися зірок.  Печери знаходяться на Північному осрові Нової Зеландії. Всередині печери у мандрівника і справді з’являється враження, що зоряне небо – на відстані простягнутої руки. Справа не в магічному порталі, а в особливому виді комах – грибних комарах. І самі комахи, і їх личинки біолюмінісцентні, тобто світяться в темряві. Неймовірна кількість цих комах заселяють стелі і стіни печер. Вони перестають випромінювати світло, якщо їх налякати. Тож, туристи, яких привозять сюди на екскурсії в човнах, мають поводити себе якомога тихіше. Інакше «зірки» згаснуть.

  1. Пляжі Тасманового моря і Тихого океану

Це нескінченний піщаний пляж з з пологим входом в море з одного боку, і потужні хвилі з іншого. Саме тут є  унікальна можливість зануритися в океан, море, озеро або річку. На півночі температура води найбільш оптимальна для купання. А якщо влаштувати запливи в районі миса Рейнга, то ви можете, не обсохнув від вод моря, зануритися в океан і різко відчути різницю.

  1. Долина гейзерів Ваймангу

«Країна гарячої води» – так називали племена Маорі долину Ваймангу. У цій долині самою природою створена гідротермальних система гейзерів, що б’ють прямо з-під землі на висоту до 30 метрів. Гаряча вода з джерел створює хмари, які огортають околиці долини. Гейзери то разом, то по черзі викидають гарячу пару і воду. Навіть на вулицях містечка Роторуа, розташованого в самому епіцентрі геотермальної активності, прямо крізь тріщини тротуарів пробиваються цівки білої пари. Туристи кажуть, що захоплююче дійство.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись