Що подивитися у В’єтнамі?

Гостьовий будинок Ханг Нга, або Божевільний будинок

Якщо хочеться в буквальному сенсі потрапити в казку, то гостьовий будинок Ханг Нга – те, що вам потрібно. Цей нестандартний готель нагадує дерево, «заросле» архітектурними формами. Зовнішній вигляд готелю схожий на сюрреалістичний об’єкт. Особливо доповнюють загальне враження незвичайні вікна, виконані в різних формах. Сам готель розташувався в дуплі величезного дерева, а його корпуси виконані у вигляді дивовижних тварин, більше схожих на жирафа і павука. Незважаючи на дивну назву «Божевільний будинок», він є об’єктом, що привертає туристів. Розташований цей незвичайний готель в курортному місті Далат. Номери його комфортабельні і зручні. Розмістившись тут, можна дійсно зробити подорож в казку.

Пагода Тьєн Му

Пагода Тьен Му була заснована в далекому 1601 році. Її назва означає «небесна фея». Під час правління одного з імператорів вона обзавелася сім’ю ярусами (загальна висота 20 м). У такому вигляді Пагода збереглася до нашого часу. Сім ярусів символізують собою втілення Будди. Навколо Тьєн Му розташувався красивий сад, в якому є скульптури, павільйони, ставок з орхідеями і море інших квітів. І це ще не все, на що варто подивитися.. Також варто звернути увагу на колекцію бронзових виробів, які виставлені в одному з павільйонів. Всім відвідувачам Пагоди відкривається можливість подивитися зверху на Ароматну річку. А ще вони можуть відчути ту атмосферу, яка ось уже кілька століть панує в святому місці.

Мармурові печери в Дананге

Цікавинки починаються вже на під’їзді до гір. Магазини під відкритим небом з сотнями мармурових скульптур. Тільки уявіть собі, що гуляєте по парку вартістю в кілька мільйонів! Самі ж Мармурові гори – це кілька печери з вівтарями і храмами всередині. Вони облагороджені і красиво підсвічені. Бродити лабіринтами можна хоч весь день, відкриваючи для себе щось нове. Найцікавіша – печера Am Phu. У ній безліч скульптур, які зображають чистилище, пекло і рай.  

Гробниці імператорів в Хюе

Старовинна столиця В’єтнаму – місто Хюе. Він багато століть був головним містом країни, адже тут була імператорська резиденція, прихована від очей простих смертних за високими неприступними воротами. Час минав, монархи змінювали один одного, а поблизу міста з’являлися все нові гробниці померлих правителів. Їх починали будувати ще при житті осіб королівської крові. Кожен з них особисто керував будівництвом і намагався, щоб його усипальниця була розкішніше, ніж у попередника.

Золотий міст.

Незвичайну конструкцію підтримують дві величезні спеціально зістарені кам’яні руки. Завдяки їм у відвідувачів створюється враження, що вони ходять повз якогось кам’яного божества. Споруда розташована на висоті більше 1400 метрів над рівнем моря, тому з нього можна милуватися чаруючими видами на довколишні ліси і пагорби.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись