Що подивитися в Барселоні

Парк Гуель

Парк буквально заповнений творами відомого архітекторного генія Антоніо Гауді. Чудеса починаються вже біля входу, який прикрашають пряникові будиночки химерної хвилястої форми, ну а далі ще більше: відома мозаїчна ящірка – символ Барселони, колонний зал, довжелезна лавка-парапет все тієї ж звивистої форми – відчуття таке, ніби все тут з іншої планети.Готичний квартал

Обов’язково відвідайте цей лабіринт вузьких старовинних вуличок, розташований між бульваром Рамбла і вулицею Лайетана, – ось де панує справжній дух давньої Барселони! Мало того, що тут можна посидіти в затишному кафе або пройтися по магазинах, так це ще й безкоштовний музей під відкритим небом: кожна будівля похожить з XIV-XV століть Обов’язково знайдете тут кращі площі кварталу – площа Святого Хауме, площа Рейяль і Дель-Рей. Не забудьте подивитися такі популярні шедеври архітектури, як Кафедральний собор і Архієпископський палац.

Пагорб Монжуїк

Мабуть, всі найцікавіші пам’ятки Барселони (або більшість з них) зібрані саме тут: кращі музеї міста (Національний художній музей Каталонії, музей Жоана Міро, Іспанське село), будівлі Всесвітньої виставки, безліч парків, садів (серед них і ботанічні, наприклад, Jardins de Mossen Costa i Llobera) і тінистих доріжок, і однойменний замок, і відомий Магічний фонтан. Відмінний вибір для прогулянок, що й казати! До того ж, з пагорба відкривається дуже гарний вид на Барселону.

Музей Пікассо

Безсумнівно, один з найпопулярніших музеїв Барселони. Тут можна не тільки дізнатися про творчий шлях засновника кубізму Пабло Пікассо, а й побачити його роботи, створені в різні періоди творчості (є навіть дитячі малюнки). І не сумнівайтеся, нудьгувати не доведеться – в музеї зібрано понад 3500 робіт великого художника.

Магічний фонтан

Прогулюючись вечірньою Барселоною, не пропустіть нагоду побачити одне з кращих її скарбів – Магічний фонтан. Казкове дійство зі світла, води і музики розгортається щоп’ятниці та щосуботи на площі Іспанії. Кращий огляд при цьому відкривається з тераси Національного музею.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись