Що робити в Катарі?

Катар – маленька країна в Перській затоці, одна з найбагатших у світі держав,де можна позасмагати на доглянутих пляжах і насолодитися відмінним шопінгом за демократичними цінами (порівняно з тим же Абу-Дабі або Дубаї). 

Найкращим часом для поїздки в Катар вважається період з березня по травень і з вересня по січень. У літні місяці температура доходить до +50 градусів, що робить комфортний відпочинок практично неможливим.

ЩО ПОДИВИТИСЯ В КАТАРІ?

Місто Доха
Столиця, головний населений пункт Катару, де проживає 50% жителів країни. У XIX столітті місто було одним з найважливіших портів Британської імперії. Після відкриття нафтових і газових родовищ на місці містечка виріс багатий і сучасний мегаполіс з парками, хмарочосами, торговими центрами, чудовими готелями і доглянутими набережними.

Музей ісламського мистецтва
Знаходиться в Досі, являє собою видатний зразок сучасної архітектури, який відмінно вписується в урбаністичний пейзаж столиці. У музейних колекціях налічується близько 10 тисяч експонатів, в їх числі стародавні рукописи Корану, сучасні твори ісламських художників, рідкісні книги. Будівля була побудована в 2007 році американським архітектором Віньолі.

Вежа Еспайр Тауер
Чудо сучасної архітектури, найвища вежа у столиці. Споруда побудована у вигляді факела, який  переплітається сталевими овалами. Висота вежі майже 318 метрів. На 36 поверхах розташовуються офіси, готель, басейн, музей спорту і комерційні приміщення. 

Форт Зубара
Частина історичної спадщини Катару і один з найважливіших культурних об’єктів країни. Ця споруда початку XX століття, яке використовувалося як пост берегової охорони аж до 80-х рр. Форт повторює стиль традиційної архітектури Аравійського півострова – у нього лаконічний і практичний дизайн, товсті стіни, круглі зубчасті башти по боках.

Ринок Сук-Вакіф
Традиційний арабський базар, де продається все: екзотичні птахи, килими, прикраси, спеції, одяг, зброю, меблі, сувеніри. Кам’яні вулички ринку періодично патрулює кінна поліція в арафатках і жупанах, що додає місцю додатковий колорит. Також тут заховано безліч ресторанів, де місцеві зустрічаються покурити кальян.

Перлина Катару
Штучний острів, де побудовані розкішні апартаменти, приватні вілли і дорогі готелі. На острові можуть вміститися до 40000 тисяч чоловік, загальна площа – 4 км., Довжина 32 км. Це дуже класний проект, створений для залучення коштів місцевих та іноземних інвесторів. Він сприяє популяризації та підняття престижу Катару.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись