10 місць, які варто відвідати в Лаосі

Луанг Пхабанг (Luang Prabang)

Поїздка в Лаос не буде повною, якщо ви не відвідаєте видатні місця, які все ж добре збереглися, незважаючи на численні війни. Приїхати в місто Луанг Пхабанг – це наче потрапити в інше століття. Тут вас вразить дивовижна краса старих буддистських храмів і пишні природні пейзажі.

Сі Пан Дон (Si Phan Don)

Один з 4000 островів, він вважається одним з найвідоміших. Цей величезний прибережний архіпелаг розташований в південній частині Лаосу. Для дослідження цього острова вам знадобиться машина, яка змогла б їхати по воді, тому що більшу частину острова займає вода. Ця земля практично відділена від цивілізації. Проте тут можна відправитися на пошуки практично вимерлих видів дельфінів – рожевих дельфінів. Або можно просто прогулюватися навколо свого бунгало, гойдатися в гамаку, насолоджуючись тишею і спокоєм.

Боке – національний парк

Найкращий спосіб оглянути цей чудовий заповідник – взяти участь в одному з найпопулярніших місцевих проектів – Gibbon Experience. Цей проект сприяє збереженню місцевих видів рідкісної живності, він заведе Вас в серце дивного тропічного лісу. Пишність тутешнього лісу заворожує, ви ніколи не зможете цього забути!

Тем Кунг Лао (Tham Kong Lo)

Плаваючи потоками річки Нам Хіна Бун (Nam Hin Bun), можна чудово розгледіти красу навколишньої природи. Винайняти човен для подорожі можна в розташованих поблизу селах. Мандруйте з ліхтарем в печерах, зійдіть з човна на берег і прогуляйтеся вздовж річки.

Водоспади Куанг Сі (Kuang Si)

Отже, після Луанг Пхабанга ми потрапляємо до водоспадів Куанг Сі – це одне з найбільш красивих місць Лаосу. Тутешні водоспади вважаються одними з найкрасивіших у світі. Також тут величезна кількість басейнів-лунок, які ідеально підходять для плавання.

Ванг-Вьенг (Vang Vieng)

В основному це місце має репутацію буйного містечка, в якому збирається молодь. Візьміть напрокат мотоцикл і гарненько розгляньте всі місцеві визначні пам’ятки.

Muang Ngoi Neua

Село Muang Ngoi Neua все ще зберегло свою ізоляцію і природну красу. Дістатися сюди можна за годину, вгору по річці на північ від Луанг Пхабанга. Тут ви можете прогулятися пішки горами, оскільки тут немає ніяких транспортних засобів, навіть велосипедів. Електрика тут виробляється генераторами впродовж короткого проміжку часу після настання темряви.

Пха Тхат Луанг (Pha That Luang)

Pha That Luang – це найважливіший пам’ятник у всьому Лаосі, а також найбільша гордість для лаоських людей. Великий позолочений храм чудово виглядає як поблизу, так і на відстані. Ця велика золота ступа була спочатку побудована на останках старого кхмерського храму в 16-м столітті, але потім була зруйнована в 1800. Була відновлена французами в 1900, але через народне невдоволення була перепроектована і відновлена знову в 1931 році.

Річка Меконгу

Найбільша річка на Індокитайському півострові. Довжина близько 4500 км, площа басейну 810 тис.км. Місцеві кажуть, що для того, щоб краще побачити всю красу цього місця, необхідно здійснити прогулянку по річці від Huay Xai. Але так само рекомендується взяти напрокат мотоцикл і проїхатися сільською місцевістю.

Vieng Xai

Хочете побачити щось незвичайне? Тоді Вам сюди. Тут можна подивитися на місця, де комуністи ховалися в підпіллі від бомб, скинутих американськими збройними силами під час війни у В’єтнамі. Це ретельно продумане приховане  місто, побудоване під землею. Печери були прихистком 23 000 осіб під час війни, тут побудовані військові бараки, кінотеатр, лікарня, магазини.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись