Камбоджа. За що і скільки платити

Камбоджа – одна з найдешевших країн в Південно-Східній Азії. Харчування, проживання, транспорт все дуже дешево. Кожен напій коштує долар, тому за напої можна заплатити більше ніж за проживання. У цій країні немає причин, що б витрачати більше $ 20 в день, але якщо ви п’єте багато пива, не дивуйтеся, якщо ви не потрапите в цей бюджет.Витрати:

Розміщення: Ліжко в хостелі від $ 2-4 за ніч. Окремий номер в хостелі варіюється в межах $ 6-10, за ніч. Номер в комфортабельному готелі $ 15 – 20 доларів з кондиціонером, телевізором та іншими зручностями.Харчування: Їжа дуже дешева, вуличні торговці продають закуски за $ 1-2, основне блюдо в ресторані буде коштувати $ 3-5. Західні страви в меню ресторанів – $ 5-10. Високу кухню світового класу в Пномпені можна спробувати в межах $ 8-10 за блюдо. Фрукти з ринку будуть коштувати менше $ 1 за кг.

Транспорт: Місцевий міський транспорт дуже дешевий, авторикша – $ 2-5. Міжміський автобус в будь-яку точку країни менше $ 10, оренда автомобіля з водієм впродовж дня обійдеться $ 15-20. 

Екскурсії: $ 10-20 в залежності від тривалості і популярності.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись