5 причин поїхати до Албанії

Албанія – не зовсім типова європейська країна, вона поєднує в собі непоєднуване: іслам і християнство.

В одній з частин Албанії можна побачити сучасні обладнані пляжі і готелі, в той же час у іншій – ліси і скелі, на які майже не ступала нога людини. Це єдина країна Європи, в якій серед віросповідань переважає іслам. Ось така вона, Албанія – країна, про яку багато хто чув, але мало хто хоч щось знає. І дуже даремно, ось 5 причин поїхати туди!

1. Приємні місцеві люди

Албанці – одні з найбільш дружніх і відкритих людей, яких тільки можна зустріти. Вам навіть не треба до когось підходити, щоб познайомитися, швидше за все до вас підійдуть, адже місцеві жителі ну дуже люблять говорити. На жаль, з англійською тут не все так просто, далеко не кожен розуміє її. З іноземних мов тут більш популярна німецька через те, що багато людей їздять на заробітки до Німеччини.

2. Найкращі пляжі в Європі

Албанські пляжі і справді одні з кращих в Європі. Кожен знайде щось для себе: багато піщаних пляжів, галечних, скелястих та інших.

3. Низькі ціни

Якщо ви хочете подорожувати, але не хочете витрачати особливо багато грошей, то Албанія – це найкращий для вас варіант. Ціни тут як мінімум в два рази дешевше, ніж в решті Європи. За каву можна віддати лише євро, а доїхати до будь-якої точки міста за пару євро. І до речі, використовують тут не тільки місцеву валюту, в деяких магазинах і закладах приймають і євро, і долари.

4. Пляжі без людей

Ви вже зацікавлені відвідати Албанію? Супер! Тож, додамо ще пару причин. Якщо пройти далі від великого пляжу хвилин 15, ви можете знайти абсолютно порожні місця без людей. Що може бути краще порожнього пляжу на березі Адріатичного моря з білим піском?

5. Їжа, їжа і ще раз їжа!

Фета, гіро, сувлаки – так, звичайно, це грецькі страви, але ви їх можете знайти і тут. Все це через вплив сусідніх країн на місцеву культуру. Крім того, тут можна спробувати і італійські страви – піца, равіолі, лазанья і багато іншого. Зрозуміло, є і національна албанська кухня. З албанських страв – «счумлек» (тушковане м’ясо з цибулею і спеціями), «фергес» (яловичина), «росто-ми-Салча-кози» (баранина), «таве-кози» і «таве-елбасані».

 

Що відвідати в Албанії?

Тірана

Албанська столиця – одна з найбільш “невідвідуваних” столиць Європи. А ще одна з небагатьох європейських столиць, де іслам – релігія більшості жителів.

Ксаміль

Прекрасне курортне містечко, яке пропонує туристам одні з кращих пляжів Європи. Тут повно як великих пляжів для відпочиваючих з різних готелів, так і маленьких затишних, безлюдних пляжів.

Саранда

Гарне берегове містечко з портом. До речі, саме звідси ви зможете сісти на пором до грецького острова Корфу! Та й просто це дуже миле містечко з красивою бухтою, смачними ресторанами і цікавими магазинами.

Бутрінті

Історичне місце, яке сам Юлій Цезар згадував через відмінне тактичне розташування. Тут можна відвідати римські руїни зі старим амфітеатром і багато іншого, дістатися до цього місця легко як з Ксаміля, так і з Саранди.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись