Чим цікавий Еквадор

Еквадор – не найпопулярний напрямок у туристів, які відвідують Південну Америку, оскільки він залишається у тіні більш відомих Бразилії та Перу. Попри це, Еквадор – країна багатих історичних і культурних пам’яток, що доповнюється прекрасною природою і різноманітними ландшафтами – від густих тропічних лісів до вулканів, покритих льодом. Ви будете вражені як чудовими церквами столиці країни Кіто, так і екстремальним рафтингом через незаймані притоки великої річки Амазонки. А ще в Еквадорі проживають більше десятка корінних народів, кожен з яких робить свій внесок в культурне розмаїття країни. В будь-якому випадку у вас залишаться приємні враження від подорожі до цієї південноамериканської країни.

Розповідаємо про цікаві місця, які варто відвідати в Еквадорі.

Кіто

Головні багатства столиці Еквадору – Кіто – зосереджені в історичному центрі, який внесений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відреставровані будівлі Старого міста приваблюють фасадами XVII ст., а розкішні площі – чудовими церквами, в яких відображений вплив іспанської, мавританської та індіанської культур. У Кіто розташовується безліч музеїв, чотири великі паркові зони, також є обсерваторія.

Церква Ла-Компанія

Церква товариства Ісуса, розташована в самому серці Кіто, є чи не найвідомішою церквою Еквадору. Побудована на початку 16 століття, Ла-Компанія вважається головним прикладом архітектури бароко в Новому Світі. Церква унікальна також великим використанням сусального золота в центральному нефі.

Церква Святого Франциска

Церква Сан-Франциско в околицях Старого міста є одним з найбільш значимих культурних центрів в Латинській Америці. Будівництво церкви почалося в 1550 році на землі, де раніше стояв палац правителя інків Атауальпа. Церковний комплекс величезний, він охоплює майже два квартали і включає прилеглий музей.

Базиліка Дель-Вото-Насьональ

В історичному центрі Кіто знаходиться надзвичайно красива базиліка Дель-Вото-Насьональ. Цей римо-католицький собор виконаний в готичному стилі, але його прикрашають фігури пеліканів, черепах, мавп та інших представників фауни Еквадору. З найвищої вежі базиліки відкривається прекрасний вид на місто.

Галапагоські острови

Галапагоські острови – це невеликий архіпелаг вулканічних островів, що належать Еквадору в східній частині Тихого океану. На досить віддалених та ізольованих островах, що лежать майже в 1000 кілометрах від материка, знаходиться відома у всьому світі своєю унікальністю екосистема. Гігантські черепахи, морські леви, пінгвіни, морські ігуани і різні види птахів все це можна побачити на островах в їхньому природному середовищі.
Круїз на Галапагоські острови – один з кращих екскурсійних турів в світі, під час якого ви побачите природний заповідник Черепахи, науково-дослідну станцію Чарльза Дарвіна, морських левів і відвідаєте бухту Ла-Лоберія.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись