Аромат з Кіпру. Особливості грецьких кав’ярень

Грецькі кав’ярні займають особливе місце в інфраструктурі острова та серцях кіпріотів.
Щоб відчути унікальну атмосферу, йдіть до місцевих закладів. На острові є і відомі мережі кав’ярень, але каву зі Старбаксу ви можете скуштувати будь-де.Тож, ласкаво просимо до кафеньо. Не дивуйтеся, що тут занадто багато стільців. Адже справжньому кіпріоту, щоб насолодитися чашечкою кави потрібно три стільці.
Один – для сидіння, другий стане підставкою, щоб зручно витягнути ноги, а третій – для кави зі склянкою води. Ми думаємо, але це не точно, то такий особливий прояв поваги до напою. Чого він має стояти на столі, коли вартий сидіти на окремому стільці? 🙂


Читати також: Факти про Домінікану

Кава з Кіпру – міцненький екземпляр. 2-3 ложки максимально подрібнених зерен робусти заливають  50 мілілітрами води. Готують в турці. Цукор теж додають в процесі варіння. Якщо  ж насипете його в чашку, одразу впізнають у вас туриста.

Види кави:

– скето – традиційна без цукру
– метріо – з додаванням однієї ложки цукру
– гліко – дуже солодка
– фраппе – холодна розчина з льодом та молочною пінкою.
І тут зупинимося на хвилиночку.  На черзі ще одна історія.

Читати також: Як розважити дитину в Анталії

В 1957 році на міжнародній виставці в Салоніках компанія Nestle презентувала свій шоколадний напій. Передбачалося, що він готуватиметься у холодному молоці за допомогою шейкера чи міксера.
Тим часом, один з представників Nestle Дімітріс Вакондіс не міг знайти гарячої води, щоб зробити каву для себе. Не будемо будувати теорії, чому у Дімітріса з’явилася така нагальна потреба збадьоритися. Але бажання чоловіка стало на стільки непереборним, що він, за прикладом своєї презентації, вирішив засипати у шейкер з молоком каву.
Так, зовсім випадково, і з’явилося фраппе, а Греція стала його батьківщиною.
Резюме – відомими нас може зробити будь-яка безглуздість 🙂
Експериментуйте та подорожуйте.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись