Солодке життя Фелліні чи що подивитися в Ріміні

Режисер-володар п`яти Оскарів Федеріко Фелліні народився в італійському місті Ріміні. Він обожнював батьківщину та оспівував її у своїх фільмах. І батьківщина віддає митцю належне.

Квартал Фелліні в Ріміні

Туристи люблять гуляти навколо фешенебельного Гранд Готелю, в якому завжди лишали вільний номер для режисера. Споруду готелю оточує парк імені Фелліні, а в ньому знаходиться один з символів Ріміні – фонтан Чотирьох Коней.

В місті є ще один відомий фонтан делла-Пінья. Сам Леонардо да Вінчі захоплювався його красою. Тож, не пропустіть.
В міському музеї на пьяцца Феррарі діє експозиція, присвячена Фелліні. Там можна подивитися альбоми, в яких режисер робив замальовки своїх снів, які потім відтворював в своїх кінострічках.


Ріміні має давню історію. В часи Римської імперії він називався Армінум. На його центральній площі Цезар виголошував запальні промови до своїх легіонерів. Неподалік від міста знаходиться річка Рубікон. «Перейшовши Рубікон» імператор колись вирішив долю всієї  армії.
В Ріміні бов´язково зайдіть на один з найдавніших мостів у світі – міст Тіберія.

Поряд з ним розташований рибацький район Сан-Джуліано, який, до речі, дуже любив Фелліні.
В церкві святого Августина на фресці «Воскресіння Друзіани» пошукайте найстаріше зображення людини в окулярах.

Читати також:
Що то за Блед такий?

На шопінг відправляйтеся до мініатюрної Республіки Сан-Маріно. Окрім того, що це найдавніша республіка в світі, це ще і зона безмитної торгівлі. Якщо їхати на автобусі чи автівці, вкладетесь приблизно у годину.
Літні знижки в 2019 році плануються з 6 липня по 25 серпня.

Вирішите подивитись інші міста Італії, з Ріміні досить зручно дістатись до Болоньї – 100 км, Венеції та Флоренції – 200 км, Мілану – 330 км, Риму – 350 км.
Берегова лінія міста – це майже 15 километрів пісчаних пляжів. На більшості з них встановлені спортивні майданчики та дитячі атракціони.
Обов´язково підіть в міський дельфінарій «Леоні Маріні Ріміні», на оглядове колесо, в парк «Фьябіландія» та найвідоміший аквапарк Європи – «Аквафан», він знаходиться в сусідньому містечку Річчоне. Зилишився вільний час? Їдьте у найпопулярніший італійський парк «Мірабіландія».

З нічних розвах майже на кожному пляжі на вас чекатимуть дискотеки та клуби. Якщо пощастить потрапити в Ріміні найближчим часом, ви можете відсвяткувати Рожеву ніч.
Її відзначають в перші вихідні липня, в 2019 – це 5-7 липня. Саме тоді узбережжя Емілії-Романьї поринає в яскраво рожеві кольори. Ви побачите шоу, спектаклі, виставки. Вулиці в ці дні яскраво прикрашають, а ресторани, клуби та пляжі організовують вечірки з «рожевим» дресскодом. Святкування завершується грандиозним салютом.

Як казав Фелліні, життя складається з чарівних миттєвостей, які хочеться пити, як солодке вино.
Пийте, подорожуйте та п´янійте від позитивних вражень.

odisseus2012@gmail.com
https://www.facebook.com/odisejua/
https://www.instagram.com/smart_turagent/
https://t.me/smart_turagent

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись