Що то за Блед такий?

У Словенії серед Альп причаїлися 2 км справжнього раю. Місцеві впевнені, що коли Бог роздавав країнам землю, саме їм виділив шматочок Едему. Ми говоримо про озеро Блед.

У Словенії серед Альп причаїлися 2 км справжнього раю. Місцеві впевнені, що коли Бог роздавав країнам землю, саме їм виділив шматочок Едему.
Ми говоримо про озеро Блед.Коли сюди потрапляєш, одразу вражає бірюзово-зелена вода. Колір буває особливо насиченим в сонячну погоду.  Водойма тричі на рік повністю оновлюється течіями теплих гірських джерел.
Альпи захищають Блед від північних вітрів, тому тут спокійно та комфортно відпочивати цілий рік. В липні-серпні озеро прогрівається до 25 градусів. Взимку замерзає рідко, виключення – аномальні морози.
На Бледі є особливий вид водного транспорту, який не зустрінете більше ніде у світі. Човники з назвою «плетна» схожі на венеційські гандоли. Але вони більші, вміщують до 20 чоловік та мають навіс.

Читати також: Грає море зелене…

На території ви можете не тільки погуляти, дихаючи гірським повітрям, чи помедитувати, дивлячись, як сонячні промені виблискують на воді.
Поблизу є бобслейні та велотраси. Раптом цього буде недостатньо, прокатіться на конях та спустіться каньйоном на байдарках. Для відчайдухів є можливість навіть стрибнути з парашутом.
Якщо ж відкладете свою подорож до Словенії на зимовий період, теж знайдете, чим займатися. Під снігом тут все навколо перетворюється в гірськолижний курорт з трасами різної складності.

Для гурманів-ласунчиків на Бледі теж є чим зайнятися. Популярні кремові тістечка «Кремна резіна» ви можете скуштувати виключно на березі цього озера.
Розкриємо вам таємницю такого успіху смаколика. Справа в тому, що листкове тісто розкачують сім разів. Крем готують сім хвилин. Тістечко має вигляд квадрату розміром сім на сім сантиметрів.

І трохи романтики наостанок.
Існує легенда, що на острівці, який знаходиться посеред озера, живуть феї, які в найзорянішу ніч року танцюють над ним.

Подорожуйте. Хто знає, можливо саме ви їх побачите.

odisseus2012@gmail.com
https://www.facebook.com/odisejua/
https://www.instagram.com/smart_turagent/
https://t.me/smart_turagent

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись