Кращі пляжі Пхукета – який обрати?

Пляж Патонг

Не применшуючи значення інших кращих пляжів Пхукета, хочеться все ж спочатку вказати на чарівне місце, одного пляжу потрапивши на яке, хочеться повертатися знову і знову, щороку, кожен приїзд або просто мріяти про нову подорож – це пляж Патонг. Територія пляжу – близько 4 км піщаної коси, оточений горами, але не варто вважати, що саме тут спокійна атмосфера.

Увага: Патонг – своєрідне місце для тусовки, за жвавість воно до вподоби молоді, тут розвинена інфраструктура, багато можливостей для вечірнього відпочинку. Місцезнаходження пляжу дуже зручне, він знаходиться в 20 км від столиці Пхукета, поруч проходить жвава магістраль, можливо, тому пляж завжди багатолюдний, а господарі його барів і ресторанів можуть похвалитися високою відвідуваністю своїх закладів. За відгуками щасливчиків, які відпочивали на Патонге, нудьгувати в районі не доведеться, а цыни прийнятні.

 

Пляж Карон

Територія пляжу дуже велика, він розташований недалеко від Патонга. Це гарне багатолюдне місце, де природа щедра на хорошу погоду тільки в зимові місяці. Море в цей період особливо спокійно, хвилі приходять періодично, штормів практично немає. Вхід в море тут пологий, зручно і чисто. Досить розвинена мережа кав’ярень і барів, є де потанцювати і посидіти з друзями.

 

Пляж Ката

На південному заході острова, поряд з Кароном розташований пляж Ката. Мальовничість пляжу надає білий пісок, що контрастує з  рослинністю. Прохід на пляж можна здійснити тільки з двох сторін, посередині розташований готель і територія огороджена. Комфортний відпочинок на пляжі забезпечується великим вибором лежаків, парасольок, душем і туалетами, які відрізняються в ціні.

Пляж ідеально підходить для відпочинку з маленькими дітьми, має надзвичайно пологий спуск у воду, чисту воду. Тут відсутні галасливі бари. Пісок на пляжі м’який, можна ходити по берегу і заходити в воду босоніж. Вид на маленький острів неподалік від берега оживлює пейзаж. Вечорами тут тихо і затишно, є де перекусити. У літні місяці на узбережжі вирують шторми, що приваблює в район чимало серферів.

Пляж Банг Тао

Банг Тао – пляж, що має довгу берегову територію, близько 7 км. Розташованний в затоці, забезпечує спокійне тепле море, пісок тут чистий, світло-жовтий. Саме на площі, біля пляжу Банг Тао, знаходяться найдорожчі на острові готелі. Життя тут спокійне і розмірене, немає галасливих нічних клубів, тут зручно відпочивати з дітьми і всією родиною.У південній частині пляжу більше готелів, кафе і магазинів, море в південній частині чистіше, немає каменів на дні і рибальських човнів. Вхідв море пологий.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись