Що варто зробити, відвідуючи Лісабон

Лісабон – надзвичайно красиве, яскраве і світле місто. Він поєднує в собі середньовічний затишок вузеньких вуличок і розкішні центральні площі та широкі проспекти, вільний дух портового міста та шик і блиск забезпеченого столичного життя, атмосферу нескінченного свята і легкий сум за втраченою величчю минулого.

Щоб отримати максимум вражень від відвідування Лісабона за мінімум часу, турист просто зобов’язаний зробити наступне:

1. Пішки або за допомогою трьох яскраво розписаних фунікулерів піднятись на усі пагорби міста і побачити неймовірні краєвиди з безлічі оглядових майданчиків. Плюс у тому, що таким чином можна тримати себе у хорошій фізичній формі після куштування португальської кухні, а мінус – високі підбори дівчатам варто залишити вдома.

Лиссабон

2. Загубитись у вузеньких вуличках району Алфама – найстарішого у місті, який єдиний вцілів під час великого землетрусу 1755 року. Тут, здається, зупинився час, і ти мимоволі забуваєш, що знаходишся в європейській столиці.

Лиссабон

3. Побачити серце міста – проспект Свободи і район ідеально рівних вулиць – Байша, дивом врятовану від пожежі величну церкву Св. Домінгеса, де проходило вінчання Португальського короля Луїса I і Донни Марії Пійі.

Лиссабон

4. Відвідати райони Байру Алто і Шиаду з панорамним видом на місто і річку Тежу, антикварними крамницями і художніми галереями, великою кількістю барів, ресторанів та активним нічним життям.

Лиссабон

5. Відпочити на набережній ріки Тежу біля величної площі Комерції, яка по праву вважається однією з найкрасивіших і притягує до себе як мешканців міста, так і його відвідувачів.

Лиссабон

6. В районі Белем побачити легенду і гордість португальської історії – білокаменний монастир ієронімітів, де покоїться найбільший національний герой Португалії – Васко да Гама, та дізнатись більше про минуле Португалії у морському музеї. Поряд знаходиться символ міста – вежа Белем, яка за свою історію встигла побувати бастіоном, маяком і в’язницею, а також монумент першовідкривачам.

Лиссабон

7. Проїхатись на старовинному трамваї № 28, який є символом Лісабона і створює місту неповторну атмосферу. Він виглядає так само, як майже 100 років тому, його модернізація була незначною. Цікаво, що це не екскурсійний трамвай для огляду визначних пам’яток міста, хоча їх на його шляху трапляється достатньо, а вид міського транспорту.

Лиссабон

Відтак, у цьому колоритному і напрочуд сонячному місті старої Європи ви знайдете собі заняття до душі і абсолютно точно зробите тисячі фотознімків, навіть якщо у вас у запасі лише 2-3 дні. Але будьте обережними – цілком ймовірно, що місто вас так просто не відпустить і наступні свої відпустки ви теж проведете в Лісабоні.

Лиссабон

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись