Скі-пас: що це таке і нащо воно треба

Ски-пасс

Все більше людей мріють провести свій зимову відпустку не на тропічних курортах, а в засніжених горах. Туристів приваблює можливість насолодитись свіжим повітрям, красивими зимовими пейзажами, сонцем і яскравими емоціями від швидкісного спуску гірськими схилами. І для новачків, і для тих, хто вже давно відкрив для себе такий вид відпочинку, по приїзду на гірськолижний курорт необхідно придбати скі-пас.

Ски-пасс

Скі-пас – це електронний пропуск на підйомники у вигляді пластикової чи паперової картки. Картка містить мікрочіп, на який під час покупки вноситься необхідна інформація, така як термін і зона дії скі-пасу та особисті дані про конкретну людину, тому цей пропуск не можна нікому передавати. Система автоматично зчитує всі необхідні дані під час проходу лижника на підйомник. Для пропуска з терміном дії більше тижня потрібна фотографія, яку можна зробити на стійці продажу або зісканувати з паспорта.

Ски-пасс

Купити скі-пас можна в касах біля нижньої станції будь-якого підйомника або в офісах продажів, наприклад, на центральній площі міста, в пунктах прокату прокату гірськолижного спорядження або оформити на рецепції вашого готелю. Також придбати скі-пас можна у місцевого представника туроператора, який організовує ваш відпочинок, що дозволить зекономити час, якщо ваш готель знаходиться далеко від підйомників.

Скі-паси відрізняються залежно від зон їх дії. Якщо гірськолижний регіон досить великий і має декілька областей катання, то можна придбати скі-пас на окремі зони. Також можна купити скі-пас з обмеженим районом дії. Це вигідно у випадку, якщо ви за час відпочинку не встигнете покататися скрізь. Зазвичай скі-пас дає право проїзду і на лижних автобусах, що курсують між підйомниками регіону.

Ски-пасс

Існують різні терміни дії скі-пасу. Його можна придбати на першу або другу половину дня, а можна на весь сезон. Є варіант скі-пасу, по якому можна кататись, наприклад, 7 днів з 10, якщо ви хочете ще й мати час на пасивний відпочинок і трохи зекономити. Найпопулярнішим є скі-пас на термін від 1 до 14 днів. Окрім того, можна купити скі-пас на певну кількість підйомів або оплачувати кожен підйом окремо, придбавши квиток біля нижньої станції підйомника. Це зручно для тих, хто тільки навчається кататись або хто піднімається в гори не лише, щоб покататись, а й погуляти, відпочити і пообідати на терасі кафе.

Ски-пасс

Вартість скі-пасу залежить від різних факторів: кількості днів катання і віку туристів. Наприклад, діти отримують знижку не менше 50% від повної вартості квитка, є знижки для сімей з декількома дітьми, а для літніх людей існують спеціальні тарифи. Також на вартість впливає сезон катання. Загалом ціни у високий сезон вище на 10-20%, ніж у ранній чи середній. Також на початку і наприкінці сезону можна зекономити на покупці скі-пасів, скориставшись спеціальними акціями. Загалом ціна варіюється в кожному окремо взятому гірськолижному регіоні, тому детальнішу інформацію варто дізнаватись на сайті відповідно курорту.

Ски-пасс

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись