Сувеніри з Хорватії: що варто обирати на подарунок?

Вибір сувенірів в Хорватії досить великий. Тут можна придбати чудову шовкову краватку (саме Хорватія вважається батьківщиною цього аксесуару), прикупити вишуканого сухого червоного вина, зайти за срібними прикрасами з білим, рожевим або червоним коралом в один з ювелірних магазинів на торговій вулиці або прогулюючись по базару звернути увагу на різноманітну лавандова продукцію, спробувати цукати, спробувати оливкові масла, мед і всілякі джеми.

Ціни в країні досить високі, приблизно в 2-2,5 рази вище, ніж в сусідній Чорногорії. Національна валюта – хорватська куна. Практично вся продукція, що пропонується оплачується місцевими грошима. Іноді продавці роблять виняток і приймають оплату в євро – на базарі, в магазинах одягу, ювелірних, за сувенірну продукцію. У всіх інших випадках доведеться шукати обмінники, розташовані вздовж головної вулиці міста.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись