Ціни на Ямайці

Ціни на Ямайці не можна назвати низькими, але варто врахувати, що в міжсезоння вони значно знижуються (це стосується вартості авіаквитків і оплати готельного номера).

Шопінг та сувеніри 

Одяг, парфумерія та аксесуари стоять тут досить дорого. З вигодою для свого гаманця ви зможете купити тільки пляжний одяг, каву, прикраси і вироби народного промислу. Основні шопінг-центри знаходяться на курортах Монтего-Бей і Очо-Рісос. Варто відзначити, що на Ямайці відкрито мало великих торговельних центрів – зробити покупки тут можна в основному в сувенірних крамницях. На згадку про відпочинок на Ямайці варто привезти: сигари, вироби народної творчості (фігурки черепах, вирізані з дерева, дерев’яні маски), гончарні вироби (глечики, тарілки, вази), одяг, прикрашений ручною вишивкою і місцевою символікою, засушені лакованікраби, ямайський ром, спеції і соуси, кава (Blue Mountain).

Футболки з Бобом Марлі від 7 $, растаманські шапки – за 5-30 $, кава – від 13 $ / 500 грам, сигари – від 8 $, спеції і соуси – від 2 $ / упаковка, ром – від 26 $, вироби народної творчості – від 15 $, прикраси та аксесуари (браслети, намиста, пояси, пляжні сумки з символікою Ямайки) – від 4,5 $. 

Екскурсії

На оглядовій екскурсії по Монтего-Бей ви проїдетеся по вулиці Hip Strip, прогуляєтесь по площі Sam Sharpe Square і Free Port Montego Bay. Побуваєте  на пляжі Doctor’s Cave і на Graf Market, де ви зможете придбати місцеві сувеніри. Ця екскурсія обійдеться вам в 55 $.

Розваги

Приблизні ціни на розваги: годинна екскурсія по музею Боба Марлі коштує близько 20 $, вхідні квитки в парк Roaring River – 15 $, вхід в нічний клуб з живою музикою “Alfreds” – 4,5 $, рафтинг по річці (1 година розваги для 2 осіб) – 50 $.

Транспорт

Найзручніше пересуватися по ямайських містах на маршрутних таксі (на офіційних маршрутках номерні знаки пофарбовані в червоний колір). В середньому 1 квиток коштує 1 $. Варто зазначити, що єдиного розкладу руху маршрутних таксі не існує – вони відправляються в міру заповнюваності. Досить поширеним видом транспорту в таких великих містах як Монтего-Бей і Кінгстон є автобус: 1 поїздка коштує приблизно 0,9-1 $. Не менш зручно пересуватися на експрес-автобусах, що курсують по місту за розкладом (вартість проїзду 1,5-2,5 $).

При бажанні можна взяти автомобіль напрокат (вартість оренди – 45-50 $ / добу). Якщо економити на відпочинку на Ямайці, то ви зможете укластися в 30 $ на добу на 1 людину (номер в готелі без зручностей, дешева їжа). Але для більш комфортабельного відпочинку слід розраховувати свій відпускний бюджет, виходячи з суми, що не менше 80-95 $ на добу на 1 людину.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись