5 місць, які обов’язково потрібно відвідати в Нью-Йорку

Central Park

Серед бетонних джунглів Нью-Йорка причаївся справжній оазис – величезний парк площею 3.41 км2. Ви напевно бачили в фільмах, як місцеві жителі роблять тут ранкову пробіжку або вечірню прогулянку. Це дійсно «місце зустрічі, яке не можна змінити». Якщо будете в Нью-Йорку в теплу пору року, обов’язково візьміть човен і покатайтеся по озеру імені Жаклін Кеннеді. Також можна здійснити прогулянку на велосипеді і заглянути в зоопарк. Взимку в парку відкривається каток.

Центр Рокфелера 

На оглядовий майданчик цього хмарочоса варто приходити на заході сонця, саме в цей час звідси відкривається вид на Загадковий Емпайр-Стейт-Білдінг і весь Нью-Йорк, що потопає в згасаючих сонячних променях. На майданчику встановлено зручні міські біноклі. Вхід в Центр Рокфеллера коштує  30 $ для дорослих і 24 $ для дітей.

Таймс Сквер

Одна з найвідоміших площ Нью-Йорка, названа на честь газети «Нью-Йорк Таймс», редакція якої розташовується тут з 1904 року. Хмарочоси, неонові рекламні вивіски і люди, немов у мурашнику, швидко пересуваються у справах, – все це має свій особливий магнетизм. Коли стоїш посеред Таймс-сквер, здається, що саме тут зосереджена вся метушня світу.

Статуя Свободи 

Звичайно, це головний символ не тільки Нью-Йорка, але і всієї Америки. Щоб потрапити всередину, вам потрібно спочатку плисти на поромі, який відходить від Беттері-парк кожні 15-20 хвилин. Курсують вони щодня з 9:00 до 15:30. Ціна вхідного квитка на Статую Свободи становить 18 $ для дорослих і 9 $ для дітей. Якщо ви не бажаєте витрачатися на проїзд і вхідний квиток, пропонуємо відправитися на безкоштовному поромі з Стейтен-Айленда і просто проплисти повз Статую.

Empire State Building 

Ви напевно бачили цей хмарочос в американських фільмах. Будівництво його розпочалося ще в 1929 році, і з тих пір будівля вважається однією з найбільш впізнаваних пам’яток Нью-Йорка і «серцем» міста. Для відвідувачів відкриті два оглядові майданчики, піднявшись на які, ви побачите весь Нью-Йорк у ваших ніг. Вхід на майданчик Емпайр-Стейт-Білдінг на 86 поверсі коштує 32 $ для дорослих і 26 $ для дітей. Відвідування обох оглядових майданчиків (друга знаходиться на 102 поверсі) обійдеться 52 $ і 46 $ відповідно.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись