Музеї Нью-Йорка

Metropolitan Museum 

Один з наймасштабніших художніх музеїв світу знаходиться в центрі Манхеттена. Щоб оглянути всю експозицію, не вистачить, ймовірно, і місяці, але заглянути хоча б на пару годин сюди однозначно варто. Над касою висить ціна входу – 25 $ і багато туристів слухняно сплачують скільки. Насправді вхід в сам музей є безкоштовним, а 25 $ – це рекомендований внесок для його розвитку. Працює Метрополітен в неділю-понеділок – з 10:00 до 17:30, по п’ятницях і суботах з 10:00 до 21:00.

The Museum of Modern Art

Недалеко від Метрополітен знаходиться ще один цікавий музей Нью-Йорка. Тут зібрані сучасні шедеври живопису, скульптури та дизайну. Вартість вхідних квитків становить 25 $ для дорослих і 14 $ для студентів. Але можна відвідати Музей сучасного мистецтва безкоштовно: щоп’ятниці з 16:00 до 20:00 вхід вільний.

Музей Клойстерс

Сюди туристи заглядають набагато рідше, а даремно – місце різко виділяється серед інших значущих пам’яток Нью-Йорка. У Верхньому Вест-Сайді, в гарному будинку, стилізованому під середньовічне абатство, знаходиться філія Метрополітен-музею. У клуатра (критих галереях) знаходиться унікальна колекція середньовічного християнського мистецтва, а у внутрішньому дворику можна присісти за столиком кафе (капучино – 5 $, келих вина – 12 $) і поспостерігати за грою бризок в витонченому фонтані. Якщо заглянете сюди, будете приємно здивовані: раптом, в одну мить з галасливого і вічно поспішаючого мегаполісу ви опинитеся в тихій гавані Середньовіччя. Як і у випадку з Метрополітен, платний вхід тут лише рекомендований, при бажанні можете пройти абсолютно безкоштовно.

Музей пам’яті 9/11

Якщо ви хочете вшанувати пам’ять загиблих 11 вересня, прямуйте в музей, який знаходиться на місці веж-близнюків. Точніше, на місці зруйнованих будівель зараз розміщені два незвичайних басейни і розбитий невеликий парк, а сам музей знаходиться під ними. Вхід коштує 24 $ для дорослих і 15 $ для дітей.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись