Львів – перлина Західної України

Львів - перлина Західної України

Західний регіон України – це надзвичайна природа Карпат, гори, ріки й озера, щедра земля і мальовничі колоритні міста. З-поміж усіх інших міст Львів по праву вважається перлиною Західної України. Це місто унікальне. Зі своєю особливою витонченою атмосферою, воно закохує з першого погляду. Особливий дух свободи й незалежності надає Львову неповторної самобутності.

Вважають, що засновником міста у XIII ст. був Данило Галицький або його сина Лев. З тих часів місто швидко розвивалося і розширювало свої території. За свою вікову історію Львів багато разів переходив з рук в руки – ним володіла Польща, Австрія, Німеччина, Росія. Але з кожної з цих країн Львів взяв для себе цінні знання, культуру, досвід і трансформував їх у свою самобутню історію. Звільнившись від ярма, Львів став центром наукового, культурного та духовного життя. Зараз нас вражає незвичайна архітектура костелів, соборів, монастирів, вузенькі, вимощені бруківкою вулички міста. А насичений кавовий аромат, що витає повсюди, окутує спокійним домашнім затишком і теплом.

Пам'ятник Данилу Галицькому
Пам’ятник Данилу Галицькому

Львів ще називають Західною столицею України. І не даремно. Адже ще за давніх часів завдяки своєму вигідному розташуванню місто було важливим центром на перетині головних шляхів, що сполучали Західний та Східний регіони. Завдяки близькому кордону з Польщею, інфраструктурі, що постійно розвивається, аеропорту, місць для відпочинку та ділових зустрічей Львів сьогодні також відіграє важливу роль в культурному та діловому житті країни.

Львів аеропорт

Останніми роками місто Лева, оповите численними легендами та переказами, романтичними та фантастичними історіями все більше і більше приваблює до себе мандрівників з усіх куточків світу. Незвична суміш із пам’яток давнини та сучасних культурних об’єктів зачаровує, дивує, притягує. Зокрема найвідоміша площа Львова – площа Ринок. На цій площі знаходиться 65-метрова міська ратуша, найвища в Україні. Радимо відвідати також оперний театр, музей народного побуту «Шевченківський гай», музей зброї «Арсенал», Будинок учених, Домініканський костел, Палац Потоцьких. Обов’язково треба видертися на найвищу точку міста – гору «Високий замок» (413 м), відобідати в «Криївці», побачити, як роблять шоколад в майстерні шоколаду. Відпочити і погуляти зможете в Шевченківському гаї та в Стрийському парку.

Львів Палац Потоцьких
Палац Потоцьких

Як бачите, Львів був і лишається цінною, коштовною перлиною Західної України.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись