Одноденна екскурсія «Трипілля – каньйон Буки»

В цій екскурсії ви зможете:

 • відкрити для себе трипільську культуру,
 • познайомитися з мальовничим Українським Подніпров’ям у Трипіллі та Витачеві,
 • побувати на місці зйомок відомих фільмів “Поводир” та “Вавилон ХХ”,
 • відчути на собі велич одного з природних чудес України – Буцького каньйону.

Маршрут: Київ – Трипілля – Витачів – Буки – Київ

Дати:

30/05/2020

06/06/2020

28/06/2020

Вартість: від 950 грн

 

Програма екскурсії

З 7:30 до 8:00 вся група зустрічається біля станції метро «Видубичі», після чого з гарним настроєм сідаємо в автобус і відправляємось в захоплюючу подорож.

З 8:00 до 9:00 приїжджаємо в с. Трипілля, де вперше археолог Вікентій Хвойка відкрив доти невідому світові працивілізацію.

Відвідуємо місце сили – відому Дівич-гору. Дівич-Гора в с. Трипілля – найвища точка на Обухівщині. Енергетику і загадковість цього місця ви на всі сто відсотків відчуєте після підйому на гору. Перед вашим захопленим поглядом постане мальовнича долина трьох річок, яка стала колискою для розквіту Трипільської цивілізації.

Екскурсія по державному Київському обласному археологічному музею, де вам відкриється відома Трипільська культура з безліччю загадок та сенсацій.

Трипільська цивілізація в цілому являє собою одну з найбільш цікавих і загадкових сторінок нашої історії. У розвитку суспільства того часу саме її неймовірні винаходи і таємниці дозволили зробити справжній прорив. І все це знаходиться в якійсь годині їзди від столиці! Ви зможете познайомитися з усіма пам’ятками трипільської цивілізації, які до цих пір не дають спокою вченим зі всього світу.

Після екскурсії сідаємо в автобус і переїжджаємо в наступну точку нашої екскурсії – с. Витачів.

Витачів вважається одним з найдревніших поселень Київської Русі, дата заснування приблизно IV-V століття нашої ери. Село розташоване на висоті, завдяки цьому відкриваються просто неймовірні панорами на Дніпро та лівий берег. А біля невеличкої дерев’яної каплиці є лавочка, просидіти на якій можна вічно, милуючись природою. Пейзажі тут просто захоплюють, хочеться сюди приїжджати і взимку, і навесні, і восени.

З 12:00 до 12:30 відпочиваємо і підкріплюємо сили в гарній місцевості. Що може бути краще перекусу на природі?

Далі по програмі переїзд в Черкаську область, в мальовниче село Буки.

Прибуття в Буки, екскурсія по Буцькому каньйону: водоспад Вир, старий млин, покинута ГЕС. Фотосесія і купання (в теплу пору року). Буцький каньйон – справжній маленький фьорд в серці України. Краєвиди тут дійсно вражають і заради цього варто сюди їхати!

Скельний каньйон, який ви можете побачити на річці Гірський Тікич, що в селі Буки Черкаської області – це одне з наймальовничіших і найгарніших місць нашої країни. Вік каньйону оцінюється вченими в два мільярди років. Жителі навколишніх сіл називають каньйон оригінальною назвою «Маленька Швейцарія», і дуже пишаються тим, що це місце було серед претендентів на конкурсі «Сім природних чудес України», що проходив раніше.

Для максимального комфорту під час прогулянки взувайтеся в зручне взуття. Для тих, хто бажає поплескатись у водах Гірського Тікича, буде така нагода, так що не забуваємо про рушники і купальники.

Перекусити можна тим, що взяли з собою, тому не забудьте бутерброди і термос з чаєм. Також тут можна посмакувати домашніми верниками та іншими стравами від місцевих господинь.

18:00. Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

21:00. Орієнтовно в цьому часі прибуваємо в Київ до станції метро «Теремки».

Включено у вартість:

 • Транспортне обслуговування по маршруту
 • Екскурсійне супроводження по маршруту
 • Екскурсія на Дівич горі
 • Екскурсія в Витачеві
 • Екскурсія в музеї в Трипіллі
 • Вхідні квитки

Сплачується окремо:

 • Харчування
 • Особисті витрати

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись