Італійська Лігурія: найкращі місця

Лігурійське узбережжя – одне з найкрасивіших і найвідоміших в Італії. Його територія з безліччю міст і сіл простягається уздовж берега на 350 кілометрів, починаючи від Ла-Спеції і до Імперії. Ландшафт цієї місцевості вражає своєю різноманітністю, скелясті береги в поєднанні з піщаними і гальковими пляжами роблять Лігурійське узбережжя незвичайним і чарівним. Лігурійське узбережжя – одне з найбільш екологічно чистих у Італії, про це можна судити по найчистішому морю і повітрю. Ми підібрали для вас найкращі курорти на узбережжі.

Імперія

Місто Імперія вважається одним з найкрасивіших на Лігурійському узбережжі. Щорічно сюди з’їжджаються натовпи туристів з Італії і всього світу. Місцевість досить відома завдяки тому, що тут проходять відомі свята квітів, місцевих продуктів і оливок.

Дістатися сюди можна за допомогою поїзда або автобуса, маршрути яких добре пов’язані з іншими містами Лігурійської-Рів’єри. Імперія – маленьке містечко, тому його чарівну архітектуру можна з легкістю обстежити пішки.

Місцеві ресторани славляться смачними стравами з морепродуктів. Тутешньою гордістю є сувенірні і антикварні магазинчики, які спеціалізуються на виробах ручної роботи.

Сан-Ремо

Сан-Ремо – одне з найбільших міст на Лігурійському узбережжі, а чисельність населення тут найбільша. Великою перевагою є те, що місто знаходиться недалеко від кордону з Францією.

Сан-Ремо відоме на весь світ своїми прекрасними кліматичними умовами. Саме тут в тихій бухті, захищеній від холодних вітрів, створені прекрасні умови для купання.

Це місце також називають «Рів’єрою кольорів», оскільки тропічні рослини і цитрусові сади тут спостерігаються повсюди, а квіти, вирощені тут, відправляються на експорт. Велику популярність Сан-Ремо має серед елітних туристів і знаменитостей, які приїжджають сюди ще з 19 століття.

Також не варто забувати про славнозвісний фестиваль пісні, який проводиться щорічно. Ще однією особливістю є те, що тут розташовано дуже багато казино.

Алассіо

Алассіо знаходиться в східній частині Лігурійського узбережжя, і завдяки сонцю, морю і хорошій інфраструктурі, в плані розваг і спорту цей курорт є одним з найкращих в Лігурії.

Особливим є тутешній пляж, він піщаний та ще й дуже довгий – майже 3 кілометри, але, на жаль, основна його частина влітку є платною. Але крім пляжу тут також є гарний центр міста і старовинні пам’ятки.

Уздовж усього узбережжя знаходиться велика кількість ресторанів, барів і магазинчиків. Наплив туристів, як правило, відчувається в липні і серпні. Прекрасна природа і пейзажі прикрашають кожен куточок Алассіо.

Генуя

Одне з найбільших міст на Лігурійському узбережжі. Особливу цінність становить центр Генуї, саме тут можна побачити середньовічні будівлі, музеї і церкви, які дійшли до наших днів і збереглися у відмінному стані. Генуя з’єднана з іншими містами Італії і Європи як залізницею, так і морськими шляхами. Дослідити історичний центр найкраще пішки.

Головним інгредієнтом в місцевих ресторанах безсумнівно можна назвати лігурійське «песто genovese», до складу якого входить базилік, часник, кедрові горіхи і пармезан.

Портофіно

Портофіно можна назвати курортом для заможних людей і знаменитостей. Ще це місто – одне з найбільш фотографованих на Лігурійському узбережжі. Насамперед це заслуга красивої гавані, яка завжди заповнена човнами і катерами, і різнокольорових будинків, розташованих на узбережжі. Портофіно має дуже маленькі розміри, тому його з легкістю можна обійти пішки, всі готелі і пляжі знаходяться в безпосередній близькості один від одного. Не варто упускати можливість відвідати місцеві ресторани і спробувати страви з морепродуктів, якими так славиться регіон.

Чінкве-Терре

Національний парк Чінкве-Терре включає в себе п’ять містечок – Монтероссо-аль-Маре, Вернацца, Корнілья, Манарола і Ріомаджоре. Кожне з них по-своєму унікальне і заслуговує на особливу увагу. Вони настільки близько розташовані один до одного, що їх можна обійти пішки. Для цього між містами вже кілька десятиліть існують маршрути стежок, за допомогою яких можна відвідати кожен, на що піде всього кілька годин.

На сьогоднішній день Чінкве-Терре переважно залежить від туризму, якщо не брати до уваги виноробство. Щорічно ці місця відвідують тисячі туристів з усього світу, влітку міста, особливо, переповнені людьми. Відвідування Чінкве-Терре взимку теж цілком можливо, але мандрівників може застати негода.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись